Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2009


W niemieckich mediach pojawiło się ostatnio kilka informacji dotyczących Thomasa związanych głównie z jego duetem z Sandrą w piosence "The Night Is Still Young". Bulwarówka Bild w krótkim artykule na ten temat pokazała zdjęcia z planu teledysku, natomiast w Berliner Morgenpost znajdziemy dłuższy artykuł bliżej przedstawiający zarówno duet jak i nowy album Thomasa "Good Karma".
I tak, możemy przeczytać że do przypadkowego spotkania Thomasa i Sandry doszło we wrześniu zeszłego roku na Ibizie... >>>

Źródło: bild.de, morgenpost.de

Opublikowana została lista utworów, jakie znajdą się na nowym singlu Marka Medlocka "Mamacita". Nie jest ona tak bogata jak w przypadku poprzednich wydawnictw tego wokalisty o ogranicza się do dwóch wersji utworu tytułowego, teledysku oraz innego premierowego nagrania - "Heart To Heart". 

Przejdź do opisu singla... >>>

Źródło: Sony Music

23.03.2009 - Nowy singiel Olivera Lukasa

24 kwietnia - tego samego dnia co "Mamacita" Marka Medlocka i "The History Of Blue System" - ukaże się nowy singiel Olivera Lukasa z piosenką Dietera Bohlena. Będzie nim znany z płyty "Für dich" utwór "Mondenschein in St. Juan". W przeciwieństwie do poprzednich singli tego wokalisty, ten dostępny będzie także w tradycyjnej formie Maxi CD.
Lista utworów i projekt okładki nie są jeszcze znane.

Źródło: amazon.de

21.03.2009 - Ofensywa Blue System trwa - w kwietniu kolejna składanka

22 lata po powstaniu Blue System, zespół ten przeżywa swoją drugą młodość - póki co na rynku składanek. 24 kwietnia wytwórnia Sony Music wypuści już trzeci w tym roku zestaw przebojów grupy, tym razem zatytułowany "The History Of Blue System".
Kompilacja ma być dwupłytowa, póki co nie wiemy jeszcze jakie konkretnie utwory się na niej znajdą.

Źródło: Sony Music

20.03.2009 - "Mamacita" nowym singlem Marka Medlocka

Mark Medlock zakończył już sesje nagraniowe do swojego nowego albumu "Club Tropicana". Płyta jest oczywiście produkcją Dietera Bohlena i ukaże się w maju. Już 24 kwietnia pojawi się nowy singiel zatytułowany "Mamacita". Próbki nagrań mają pojawić się wkrótce na oficjalnej stronie internetowej wokalisty. 
Mark Medlock znalazł się też wśród nominowanych do nagrody Viva Comet w kategorii "Najlepszy wykonawca". Czy nominację zamieni na samą nagrodę - przekonamy się 29 maja.

Źródło: Mark Medlock Newsletter

10.03.2009 - "Club Tropicana" - znamy datę premiery

Sklep internetowy Amazon jako pierwszy wprowadził do swojej oferty nowy album Marka Medlocka "Club Tropicana" ujawniając przy tej okazji datę jego premiery. Płyta ma ukazać się 8 maja.
Dzień ten jest też prawdopodobną datą premiery singla Thomasa Andersa i Sandry "The Night Is Still Young". Na 9 i 10 maja zaplanowano bowiem dwa wspólne występy w programach telewizji ZDF. Pod koniec marca kręcony będzie teledysk do tej piosenki.

Źródło: amazon.de, thomasanders-fan.de

W związku z dużym zainteresowaniem, zmienione zostały zasady zakupu płyty DVD z tegorocznej imprezy fanklubowej Thomasa Andersa. Wydawnictwo to początkowo miało być dostępne jedynie dla osób, które były obecne na Fanclub Party, obecnie jednak zamówić może je każdy. Aby to zrobić należy wysłać na adres service@thomas-anders.com maila ze swoim adresem zatytułowanego "Order - TA Live-DVD"... >>>

Źródło: thomas-anders.com, rtl.de


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google