Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2008


29.03.2008 - Czwarta książka Dietera Bohlena

W ciągu najbliższych tygodni ukazać ma się czwarta książka autorstwa Dietera Bohlena. "Nur die Harten kommen in den Garten" (w wolnym tłumaczeniu "Tylko twardzi osiągają sukces") ma traktować o sposobach radzenia sobie w show-biznesie. Poprzednie książki nie poruszały bezpośrednio tej tematyki - "Nichts als die Wahrheit" (2002) i "Hinter den Kullisen" (2003) były autobiografiami, z kolei "Meine Hammer-Sprüche" (2006) była zestawem najzabawniejszych powiedzonek Dietera pochodzących z programu Deutschland sucht den Superstar.
"Nur die Harten kommen in den Garten" ma zawierać 144 strony, 40 zdjęć i ukazać się w kwietniu lub maju (dokładny termin nie został podany).

Źródło: randomhouse.de

W przeciągu najbliższych tygodni powinniśmy usłyszeć nową piosenkę Thomasa. Nie będzie to jednak singiel zapowiadający premierę nowego albumu, a część projektu HelleWecKs. Chodzi tu o książkę dla dzieci, do której dołączona będzie płytka zawierająca piosenkę "Ziele" wykonywana przez Thomasa oraz grupę Sistanova. Jej tekst był przedmiotem konkursu dla dzieci i młodzieży, melodia została skomponowana na jego podstawie. Zwycieżczyniami zostały czternastoletnie Alina Schmitz i Simone Kasper.... >>>

Źródło: thomasanders-fan.de, thomasanders-online.de

Podczas odbywających się właśnie w Hanowerze informatycznych targów CeBIT Dieter Bohlen spotkał się z publicznością. Okazją była wizyta na stoisku firmy Trekstor, z którą jest związany kontraktem reklamowym. Redakcje stron Bohlenworld i Modern-Talking-Online wykorzystały ją do przeprowadzenia wywiadu z Dieterem.... >>>

Źródło: Bohlenworld.de, Modern-Talking-Online.de

05.03.2008 - Lista utworów "Fly Alone" (aktualizacja 11.03.2008)

Opublikowana została lista utworów, które znajdą się na płycie "Fly Alone" finalistów Deutschland sucht den Superstar. Tym razem będzie to aż 13 piosenek w wykonaniu całej dziesiątki, która została wyłoniona w ubiegłą sobotę.

Edycja dwupłytowa prawdopodobnie nie będzie ostatecznie wydana... >>>

Źródło: Sony BMG


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google