Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum marzec 2007


25.03.2007 - Wywiad z Dieterem

Dziś Dieter Bohlen pojawił się jako gość specjalny podczas imprezy promocyjnej firmy Dello w miejscowości Schwerin. Redakcja strony Bohlenworld.de wykorzystała okazję i zadała kilka pytań na tematy najbardziej fanów interesujące: 

Twoja ostatnia płyta wyszła rok temu. Kiedy możemy spodziewać się czegoś nowego?
To musi wyniknąć samo z siebie. Czasy zmieniły się całkowicie... >>> 

Źródło: Bohlenworld.de, tłumaczenie własne

19.03.2007 - Dieter o swojej muzyce

W każdy poniedziałek w stacji Super RTL pokazywany jest magazyn poświęcony aktualnej edycji Deutschland sucht den Superstar. Ostatni odcinek mógł być ciekawy także ze względu na wypowiedź Dietera odnoszącą się nie konkretnie do DSDS, a raczej do jego muzyki ogólnie. Dieter został zapytany czy woli pisać ballady, czy bardziej dynamiczne piosenki...
No tak, wcześniej ciągle pisałem szybkie nagrania a'la "Cheri Cheri Lady". Potem przyszedł czas na... >>> 

Źródło: Bohlenworld.de + informacja własna

"The Hits" - nowa składanka Modern Talking nie zaskoczy nas niestety jakimikolwiek ciekawostkami. Dwie płyty wypełnione zostaną 24 piosenkami doskonale znanymi z albumów, głównie tych starszych.

  1. You're My Heart, You're My Soul 5:32
  2. One In A Million 3:41
  3. Geromino's Cadillac 3:16... >>> 

Źródło: Sony BMG

10.03.2006 - W maju kolejna składanka Modern Talking

Wytwórnia Sony BMG po raz kolejny postanowiła wypuścić album z największymi przebojami Modern Talking. Dwupłytowa kompilacja zatytułowana po prostu "The Hits" ma zostać wydana 4 maja 2007, najprawdopodobniej jak to zwykle bywa - tylko w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Lista utworów ani projekt okładki nie są jeszcze znane.

Źródło: Sony BMG

04.03.2007 - Dieter Bohlen rozstanie się z Sony BMG? (aktualizacja)

Pogłoski o nieporozumieniach między Dieterem Bohlenem a Sony BMG zaczynają się potwierdzać. Po 28 latach ścisłych związków z rozważa on rozstanie ze swoją wytwórnią płytową. Jak mówi, ma "coraz mniejszą ochotę na pracę z ludźmi nie mającymi najmniejszego pojęcia o muzyce". Jak można było się spodziewać, decyzja wytwórni w sprawie formatu tegorocznej płyty finalistów DSDS nie spotkała się z entuzjazmem ze strony Dietera - album, który zostanie wydany 19 marca ma zawierać... >>> 

Źródło: Focus, bohlenworld.de

 


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google