Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum luty 2011


22.02.2011 - Nowości fonograficzne: składanki, reedycje

Wytwórnia Sony Music przygotowuje na najbliższe tygodnie reedycje kilku płyt związanych z Modern Talking i Dieterem Bohlenem. Już w najbliższy piątek do sklepów trafi wznowienie wyprodukowanego przez Bohlena albumu Petera Alexandra "Verliebte Jahre" z 1991 roku - ostatniej studyjnej płyty tego artysty. 4 marca wznowione zostaną składanki Modern Talking "The 80's Hit Box" i "Golden Years '85-'87". 15 kwietnia wydana zostanie nowa kompilacja przebojów "Dieter Bohlen - Nur das Beste". Jej tracklista nie została jeszcze opublikowana.

Źródło: sonymusic.de

22.02.2011 - Dieter Bohlen potwierdza, że wkrótce zostanie ponownie ojcem

W niedzielnym programie telewizji RTL Exclusiv-Weekend Dieter Bohlen potwierdził krążące od kilku tygodni plotki: jego partnerka Fatma Carina Walz jest w ciąży i wkrótce zostanie on po raz piąty ojcem. Tradycyjnie Dieter nie zamierza jednak organizować medialnego zamieszania wokół rodziny i odmawia ujawniania jakichkolwiek dalszych informacji na ten temat. Media spekulują, że narodziny dziecka są oczekiwane w pierwszych tygodniach wiosny.

Źródło: RTL

13.02.2011 - Zmarł Peter Alexander

We Wiedniu zmarł wczoraj w wieku 85 lat Peter Alexander - aktor i piosenkarz, który na początku lat 90. nagrał skomponowany i wyprodukowany przez Dietera Bohlena album "Verliebte Jahre". W ciągu trwającej kilkadziesiąt lat sprzedał blisko 50 milionów płyt, siedem z jego przebojów zajmowało pierwsze miejsce niemieckiej listy najchętniej kupowanych singli. Kilka lat temu Peter Alexander znalazł się na szczycie stworzonej przez telewizję RTL listy najpopularniejszych piosenkarzy w historii Niemiec. 

Źródło: wp.pl

Luty 2001 - świat żył wówczas pierwszymi dniami prezydentury George'a W. Busha, w polskich mediach tematem numer jeden było powstanie Platformy Obywatelskiej, a fani Modern Talking z niecierpliwością czekali na premierę nowego, czwartego od momentu powrotu zespołu albumu Modern Talking. W polskim internecie pojawiła się wówczas nowa strona poświęcona grupie. Jej zawartość była skromna - lista albumów i singli, prosta księga gości i baner zapowiadający nową piosenkę... >>>

Źródło: informacja własna

Odbywająca się w Koblencji pierwsza część międzynarodowego spotkania fanów Thomasa ze swoim idolem zakończona. W imprezie uczestniczyło w tym roku około 300 osób, z których mniej więcej 10% stanowili Polacy. Poniżej prezentujemy pierwszą relację, spisaną na gorąco dzięki kontaktowi z przebywającymi na miejscu członkami Thomas Anders Fan-Club Polska. Dzień przed Fanparty, w piątek, odbyło się spotkanie fanklubów Thomasa z Polski, Niemiec, Hiszpanii i Holandii... >>>

Źródło: informacja własna


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google