Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum luty 2008


27.02.2008 - Dieter Bohlen producentem tegorocznej płyty DSDS! (aktualizacja 04.03.2008)

21 marca ukaże się album finalistów tegorocznej, piątej już edycji Deutschland sucht den Superstar zatytułowany "All For One". W 2003 i 2004 roku płyty te były dziełami Dietera Bohlena, jednak dwie kolejne zawierały wyłącznie covery znanych przebojów produkowane przez Petera Riesa. Jak możemy przeczytać w zapowiedzi na stronach sklepu bol.de, tym razem album finalistów ponownie będzie skomponowany oraz wyprodukowany przez Dietera Bohlena.

Aktualizacja: album będzie nosił tytuł "Fly Alone", dostępne będzie także wydanie dwupłytowe.

Źródło: bol.de, Sony BMG

24.02.2008 - Lista utworów albumu Systems In Blue

Data premiery i projekt okładki nowej płyty Systems In Blue nie są jeszcze znane, opublikowano za to listę utworów, które się na niej znajdą. Na płycie "Out Of The Blue" pojawi się się 12 piosenek a otworzy ją wydany niedawno na singlu "Dr. No". Tracklistę można zobaczyć na stronach serwisu SIB-music.de 

Aktualizacja (27.02.2008): zaprezentowany został projekt okładki.

Źródło: sib-music.de

17.02.2008 - Transmisja koncertu Marka Medlocka

Koncert Marka Medlocka, który odbędzie się 7 marca 2008 w berlińskiej Columbiahelle będzie transmitowany na żywo w serwisie bild.de. Do jego obejrzenia konieczna jest bezpłatna rejestracja na stronach Bilda (wymagane jest jedynie podanie adresu e-mail). Po jej zakończeniu otrzymamy maila z hasłem, które da nam dostęp do transmisji live. Dzień przed samym koncertem otrzymamy też wiadomość z przypomnieniem o transmisji.

Źródło: bild.de

15.02.2008 - Echo dla Marka Medlocka!

Mark Medlock otrzymał nagrodę niemieckiego przemysłu muzycznego Echo w kategorii "Krajowy debiut roku" za album "Mr. Lonely". Wokalista odebrał ją dziś podczas ceremonii w berlińskim Internationale Congress Centrum. Medlock był też nominowany w kategorii "Krajowy artysta roku". Do nagrody dla najlepszego producenta roku nominowany był Dieter Bohlen.

Źródło: informacja własna

14.02.2008 - DJ Ötzi negocjuje z Dieterem

Pracujący nad swoim nowym albumem DJ Ötzi chciałby, aby wśród autorów piosenek, które się na nim znajdą był Dieter Bohlen. Panowie mieli już w tej sprawie ze sobą rozmawiać i prawdopodobne jest pojawienie się na owej płycie kilku piosenek napisanych specjalnie na tę okazję przez Dietera. Jej premiera planowana jest na jesień tego roku.

Źródło: pooltrax.com

Nagła śmierć Rolfa Köhlera znacznie utrudniła prace nad nowym albumem Systems In Blue, ale dwóm pozostałym członkom grupy udało się doprowadzić jego produkcję do końca. Już w najbliższy wtorek ukaże się pierwszy singiel promujący płytę "Out Of The Blue", zatytułowany "Dr. No". Premiera albumu planowana jest na początek kwietnia. Fani twórczości Köhlera, Michaela Scholza i Detlefa Wiedeke miesiąc później otrzymają kolejny prezent... >>>

Źródło: informacja własna

Po krótkim streszczeniu i prezentacji zdjęć z tegorocznej imprezy dla fanów Thomasa Andersa przyszedł czas odpowiedzi na najciekawsze pytania, które zadano Thomasowi.

- Wielu fanów było rozczarowanych, że to, co nagrałeś po rozpadzie Modern Talking w roku 2003 nie brzmiało już w stylu MT. Przed rokiem powiedziałeś, że zrozumiałe jest, że fani co roku oczekują piosenki kalibru "Cheri Cheri Lady"... >>>

Źródło: modern-talking-online.de

W miniony weekend rozpoczęła się pierwsza w karierze Marka Medlocka trasa koncertowa. W przeciągu dwóch miesięcy odwiedzi on prawie 30 miast, a 8 marca podczas koncertu w Monachium odbierze złotą płytę za album "Dreamcatcher". Listę utworów niemal w całości wypełniają pochodzące z obydwóch albumów wokalisty piosenki napisane przez Dietera Bohlena... >>>

Źródło: markleonmedlock.de

01.02.2008 - "Dreamcatcher" złotą płytą

Album Marka Medlocka i Dietera Bohlena "Dreamcatcher" osiągnął w Niemczech status złotej płyty. W ostatnich dniach kupiony został stutysięczny egzemplarz, a wyróżnienie zostanie wręczone już 8 lutego podczas monachijskiego koncertu Medlocka. Równocześnie wokalista otrzyma "zaległą" platynową płytę za singiel "You Can Get It" (sprzedaż ponad 300 000 egzemplarzy).

Źródło: musikmarkt.de


Dziś 16.07.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google