Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
News

News - archiwum styczeń 2011


31.01.2011 - Ankieta ModernTalking.pl 2010 - wyniki!

Piąta w historii ModernTalking.pl ankieta podsumowująca rok z perspektywy fanów okazała się rekordowa. Liczba osób biorących w niej udział przekroczyła 250, co oznacza poprawienie wyniku z roku 2008 (mieliśmy wtedy m.in. pamiętny występ Thomasa Andersa na festiwalu w Sopocie). Naturalnie im więcej osób decyduje się podzielić z innymi swoimi odczuciami na temat twórczości Thomasa i Dietera, tym lepiej wyniki ankiety odzwierciedlają rzeczywistość. Tym razem nasz raport z ankiety postanowiliśmy nieco... >>>

Źródło: informacja własna

Na reedycji albumu Andrei Berg nie będzie premierowych piosenek Dietera Bohlena. Cieszyć może jednak fakt, że koncertowa odmiana albumu dostępna na DVD i Blu-Ray wbrew wcześniejszym zapowiedziom będzie zawierała tegoroczny program wokalistki, zawierający piosenki z wyprodukowanego przez Bohlena albumu "Schwerelos".
Blu-Ray z zapisem koncertu Andrei Berg będzie pierwszym wydawnictwem z nagraniami Dietera Bohlena, które ukaże się... >>>

Źródło: sonymusic.de

13.01.2011 - Dieter Bohlen ponownie ojcem?

Są wśród nas ludzie wiecznie młodzi i do takich z pewnością zalicza się Dieter Bohlen. Jak donoszą niemieckie media, jego obecna partnerka - 26 letnia Fatma Carina Walz - jest w ciąży. Jeśli rewelacje te okażą się prawdziwe, Bohlen w wieku 57 lat zostanie po raz piąty ojcem.
Sami zainteresowanie nie wypowiedzieli się jeszcze w tej sprawie, a medialne doniesienia oparte są na zdjęciach wykonanych przez fotoreportera magazynu "Bunte".

Źródło: rtl.de

Najnowsza produkcja Dietera Bohlena - album Andrei Berg "Schwerelos" - doczeka się pod koniec stycznia reedycji. Będzie to specjalne wydanie koncertowe dostępne w trzech wersjach. Pierwsza z nich ma składać się z płyty CD oraz DVD z krótkim materiałem z trasy koncertowej wokalistki. Nie zabraknie nowości - na kompakcie usłyszymy "Hüttenmix" piosenki Du kannst noch nicht mal richtig lügen, megamix piosenek z albumu "Schwerelos", covery utworów "Seemann - deine Heimat" Lolity i "Music" Johna Milesa, a także dwa premierowe nagrania... >>>

Źródło: sonymusic.de

11.01.2011 - Dieter Bohlen może być producentem zwycięzcy DSDS 2011

W związku ze zmianą globalnego partnera fonograficznego koncernu medialnego Simona Fullera (właściciel licencji programów "Idol"), album tegorocznego zwycięzcy DSDS wyda wytwórnia Universal. Rodziło to pytanie o możliwość współpracy z Dieterem Bohlenem, który ma podpisany kontrakt z wytwórnią Sony Music. Wątpliwości rozwiało oświadczenie telewizji RTL, w którym można przeczytać iż zmiana ta nie ma wpływu na sytuację w niemieckiej edycji muzycznego show. Dieter Bohlen może więc - o ile obie strony wyrażą taką wolę - także i tym razem produkować płytę zwycięzcy.

Źródło: castingshow-news.de

11.01.2011 - Bombka z autografem Thomasa sprzedana za 1009zł!

W niedzielę zakończyła się aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przedmiotem była świąteczna bombka z autografem Thomasa Andersa wystawiona przez jego polski fanklub. Jej rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania - zwycięzca zaproponował bowiem za tę niepowtarzalną pamiątkę aż 1009zł! Serdecznie dziękujemy zarówno użytkownikowi drift_king11, jak i wszystkim innym licytującym!

Źródło: informacja własna

07.01.2011 - Ankieta ModernTalking.pl 2010 - zapraszamy!

Zapraszamy do wzięcia w naszej tradycyjnej ankiecie podsumowującej muzyczny rok 2010 u Thomasa Andersa i Dietera Bohlena. Tym razem jej wypełnienie ułatwią multimedialne nowości, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Źródło: informacja własna

07.01.2011 - Bombka z autografem Thomasa - zostały dwa dni licytacji!

Już w niedzielę 19. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym właśnie dniu o godzinie 21:30 zakończy się licytacja specjalnej bombki świątecznej, którą Thomas Anders podpisał przed koncertem w Zielonej Górze. Dochód ze sprzedaży bombki zostanie przekazany na konto WOŚP.

Zachęcamy do licytacji!

Źródło: informacja własna

03.01.2011 - Teledysk do "Stay With Me" - nareszcie jest!

Blisko rok czekaliśmy na premierę teledysku do piosenki "Stay With Me" pochodzącej z ostatniego albumu Thomasa Andersa, nagranego w Rosji "Strong". Klip został dziś zaprezentowany w serwisie YouTube. Póki co nie ma informacji na temat dodatkowej promocji utworu w postaci np. występów w telewizji.

Obejrzyj teledysk

Źródło: thomas-anders.pl 


Dziś 18.06.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
Google