Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Wywiad z Johnem Tirado, wokalistą zespołu The Nash

ModernTalking.aplus.pl: Wydajecie właśnie nowy singiel. Czy to prawda, że autorem i producentem piosenki "Get It On" jest Dieter Bohlen, były członek Modern Talking?
John Tirado: Tak, to prawda, "Get It On" jest piosenką Dietera Bohlena. The Nash i ja pracowaliśmy wcześniej z producentami Amadeusem i Luisem (Amadeus Crotti i Luis Rodriguez - przy. red.), oni zaprezentowali nam piosenkę Dietera, a my stworzyliśmy jej rockową wersję. Dieterowi i im spodobało się to, podobnie jak ludziom z Rojam Records.

ModernTalking.aplus.pl: Czy mógłbyś powiedzieć kilka słów o Dieterze dla fanów z Polski?
John Tirado: Myślę, że rzeczą którą z całą pewnością mogę powiedzieć fanom z Polski jest to, żeby cały czas mieli na oku jego pracę, on wciąż daje radę! 

ModernTalking.aplus.pl: Czy jest planowany pełen album z piosenkami Bohlena?
John Tirado: Zobaczymy najpierw jak przyjmie się pierwszy singiel. Myślę, że tak naprawdę wszystko zależy od Dietera. 
Jesteśmy szczęśliwi, że dostaliśmy szansę wydania tej piosenki w wersji wykonywanej przez nasz zespół rockowy. Liczymy, że dzięki temu ludzie zainteresują się naszymi nagraniami i zespół zostanie zauważony.

ModernTalking.aplus.pl: Jak wygląda sprawa promocji piosenki "Get It On"?
John Tirado: Na chwilę obecną nie ma zbyt wielu pewnych wiadomości w tej sprawie. Cały czas trwają negocjacje umów promocyjnych z radiem i telewizją. Piosenka oficjalnie wyszła 6 czerwca czyli dzisiaj, więc w tej chwili możecie już tylko czekać na ich rezultaty. Jak tylko jednak będę wiedział coś więcej - wy także dowiecie się o tym. Teraz, gdy mamy tak wiele pozytywnych opinii z całego świata jest naprawdę sporo do zrobienia.

ModernTalking.aplus.pl: Co mógłbyś powiedzieć o "Get It On" i jej producentach?
John Tirado: Dieter jest producentem utworu, to jego piosenka i do niego należała ostateczna decyzja co do kształtu wersji radiowej. Jednak my też mieliśmy na płytkę swój wpływ, bo przecież na tym maxi jest 5 wersji. Jedna ("Live At The Nash's Pub"), w której gram na gitarze akustycznej i śpiewam w kafejce. Kolejna wokalna wersja ("New York Standard") to typowe The Nash. No i jeszcze jedna ("80's Delight"), którą szczególnie lubili Luis i Amadeus. To jednak Dieter jest odpowiedzialny za wszystko. 
Myślę, że powodem wybrania takiego formatu płytki jest fakt, iż wszystkie wersje są bardzo dobre, a większa możliwość wyboru to więcej radości dla słuchaczy. 

ModernTalking.aplus.pl: Trochę zaskakuje fakt, iż Luis miał dema piosenek Dietera, gdyż ostatnio pracowali oni razem 3 lata temu. Czy mógłbyś powiedzieć (o ile to nie tajemnica) czy obecnie nie pracują oni wspólnie nad czymś?
John Tirado: Przykro mi, ale nie wiem nic na ten temat... Luis ciężko pracował nad czymś w studiu, ale nad czym - tego nie potrafię powiedzieć.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, i liczę, że zobaczymy się na koncertach!

Wywiad przeprowadził: Arkadiusz Arczyński (ArCrack)


Dziś 19.06.2024
Kalendarium: premiera albumu Daniela Schuhmachera "The Album" (2009)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google