Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
17.05.2014

Program 25. International Fanday Thomasa AndersaThomas AndersThomas Anders przedstawił szczegółowy plan imprezy dla fanów, która odbędzie się w Koblencji 14 czerwca 2014.  Wciąż są też dostępne bilety na koncert, który odbędzie się dzień później.

Bilet na imprezę w dniu 14 czerwca pozwala również na zwiedzenie fortu, w którym się ona odbędzie. Szczegółowy plan dnia wygląda następująco:

  • 12:00 - otwarcie bram
  • 15:00 - początek International Fanday
  • 18:00 - koniec International Fanday
  • 19:00 - otwarcie bram przed koncertem
  • 20:00 - początek koncertu
  • ok. 21:45 - koniec koncertu

Hologram potwierdzający obecność na imprezie będzie wręczany zaraz przy wejściu. Będzie również możliwość zakupienia brakującego hologramu w Fanoffice.

Jako, że wielu fanów chciałoby zachować swój bilet na pamiątkę, w tym roku wdrożony zostanie system umożliwiający wzięcie udziału w loterii bez potrzeby pozbywania się swojej wejściówki.

Na teren imprezy nie będzie można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych oraz kamer. Ich użycie będzie możliwe tylko po otrzymaniu akredytacji od głównego Fanklubu Thomasa Andersa. Tego typu sprzęt będzie musiał być pozostawiony w szatni a organizator nie odpowiada za jego ewentualne uszkodzenie.

Od godziny 13:00 Thomas Anders będzie pozował do zdjęć z fanami. Ich autorem będzie w tym roku Peter Seidel, jako że Guido Karp nie może być obecny na miejscu podczas imprezy. Zdjęcia będą dostępne do odbioru tuż po ich zrobieniu. Usługa ta wiąże się z opłatą techniczną w wysokości 6 euro.

Po zakończeniu sesji zdjęciowej rozpocznie się Fanday. W sklepiku fana dostępne będą liczne niespodzianki, uruchomiona będzie też loteria z główną nagrodą w postaci obiadu dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej w domu Thomasa Andersa. Nasza Gwiazda przygotuje go osobiście.

Przerwa między godziną 18:00 a początkiem koncertu (20:00) umożliwi zwiedzenie fortu, posilenie się i odpoczynek przed finałową częścią dnia. Koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band zakończy się około 21:45, co da fanom możliwość skorzystania z kolejki linowej w Koblencji i powrotu do miasta.

Dodatkowy, niedzielny koncert (15 czerwca) rozpocznie się wcześniej, aby ułatwić wszystkim powrót do domów. Otwarcie bram nastąpi o godzinie 18:00, a występ zacznie się godzinę później. Po koncercie w Kuppelsaal odbędzie się również sesja autografów. Bilet na niedzielny koncert pozwala na wejście na teren imprezy od godziny 18:00 i nie umożliwia wcześniejszego zwiedzania fortu. Pamiętajcie też, że kolejka linowa w niedzielę kursuje jedynie do godziny 18:00 i powrót do miasta tą drogą nie będzie możliwy. Bilety na niedzielny koncert możecie kupić w serwisie Ticket Regional.


Skomentuj informację na forum...


Wyświetl większą mapę


Dziś 22.04.2024
Kalendarium: premiera singla Major T "Dicky Down" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google