Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
06.09.2012

Składanka Best Of Dieter Bohlen, a na niej Monza, Sunday, Steve Benson...!Dieter Bohlen - Best Of (miniatura)Fantastyczny prezent dla fanów wokalnych dokonań Dietera Bohlena przygotowuje wytwórnia Sony Music. 5 października na rynku pojawi się składanka "Best Of Dieter Bohlen", która wbrew nazwie zawierać będzie nie najlepsze piosenki twórcy Modern Talking, ale jego utwory nagrane w ramach projektów takich jak Monza, Sunday Steve Benson i Ryan Simmons. Powstały one w latach 1978-1985 i do tej pory w większości dostępne były jedynie na trudnych do zdobycia oryginalnych singlach winylowych.

Szczegółowa lista utworów składanki nie została jeszcze opublikowana, ale informacja na okładce nie pozostawia wątpliwości co do zawartości tego wydawnictwa. Warto przypomnieć, że tego samego dnia ukaże się także składanka Best Of Thomas Anders, o czym informowaliśmy w osobnej wiadomości. 

Źródło: Sony Music


Skomentuj informację na forum...

Okładka składanki "Best Of Dieter Bohlen"

Best Of Dieter Bohlen (okładka)

Występ w TV z piosenką "Love Takes Time" (Steve Benson)

Występ w TV z piosenką "Hale Hey Louise" (Sunday)

 


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google