Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
15.07.2012

Steve Benson wkrótce na CD i DVDDieter Bohlen jako Steve BensonGdy w roku 1980 po pewnym czasie komponowania dla innych artystów Dieter Bohlen rozpoczął karierę solową, zdecydował się ukryć za pseudonimem Steve Benson. Jego trzy single nie odniosły sukcesu, ale utwór "Love Takes Time" udało mu się zaprezentować w telewizji. Teraz, gdy na rynek trafia składanka "WWF Club: Die WDR-Kultshow" możemy przypomnieć sobie ten występ w jakości DVD i po raz pierwszy posłuchać "Love Takes Time" na oficjalnie wydanej płycie CD.

Okładka składanki WWF ClubProgram WWF Club był emitowany przez zachodnioniemiecką stację telewizyjną WDR w latach 1980-1990. Przewinęła się przez niego cała plejada gwiazd muzyki z tamtego okresu, swój telewizyjny debiut w WWF Club miał m.in. Nino De Angelo. 3 sierpnia wydane zostaną trzypłytowe składanki CD i DVD przypominające program. Obok Steve'a Bensona zobaczymy na nich m.in. Blue System z "Under My Skin" oraz Modern Talking z "You're My Heart, You're My Soul" (tylko na DVD).

Za wydanie DVD zapłacić będzie trzeba około 27 euro, edycja kompaktowa powinna być o około 10 euro tańsza. Wydawcą obu płyt jest niemiecki oddział wytwórni Sony Music.

Źródło: amazon.de


Skomentuj informację na forum...

 

Tylna okładka i lista utworów edycji DVD:

Tylna okładka i lista utworów edycji CD:


Dziś 08.08.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google