Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

DSDS bez Sony Music. Kto zgarnie Bohlena?

Właściciel licencji do programu Idol oraz jego lokalnych odmian (a także kilku innych podobnych show), Simon Fuller rozwiązał umowę z wytwórnią Sony Music. Stało się to na skutek niezadowolenia z metod promocji gwiazd owych programów. Nowym partnerem Fullera została wytwórnia Universal, której nakładem ukaże się m.in. album zwycięzcy DSDS 2011. Stawia to w dość ciekawej pozycji Dietera Bohlena, który podpisał kilka lat temu ekskluzywny kontrakt z Sony, na mocy którego nie może angażować się w produkcję piosenek dla artystów wywodzących się z innych wytwórni.

W nowej edycji DSDS Dieter Bohlen na pewno wystąpi w roli jurora (poza nim Sophia Tomalla i Patrick Nuo), jednak na tym kończą się pewne informacje. Warto przypomnieć, że kilka lat temu Bohlen rozważał już zmianę wytwórni, twierdząc że ówczesne Sony BMG nie współpracuje z nim tak, jak życzyłby sobie tego. Ponadto na początku bieżącego roku Mark Medlock na swoim blogu narzekał na brak wsparcia ze strony Sony Music. Później jednak wpis został usunięty i ukazał się piąty album wokalisty.

Sam program Deutschland sucht den Superstar zdaje się mieć kłopoty z pozyskiwaniem uczestników, gdyż o dwa tygodnie wydłużono czas na zgłaszanie się kandydatów oraz zniesiono obowiązek posiadania miejsca zamieszkania w Niemczech (nowa supergwiazda może pochodzić także z Austrii lub Szwajcarii).

Źródło: CastingShow-News.de


Dziś 21.02.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google