Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Thomas Anders na żywo: we wrześniu Kielce!

Jako pierwsi mamy przyjemność oficjalnie potwierdzić informację o organizowanym przez krakowski Management SOLARIS MUSIC kolejnym koncercie Thomasa Andersa w naszym kraju. Twarz i głos Modern Talking pojawi się 11 września 2010 na scenie Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach. Koncert ten będzie znacznie różnił się od poprzednich. Będzie to bowiem pierwszy od wielu lat występ Thomasa w naszym kraju będący nie częścią większego festiwalu, ale zupełnie samodzielnym, biletowanym koncertem!

Jest nam miło ogłosić, że działający we współpracy z ModernTalking.pl Thomas Anders Fanclub Polska został jednym z patronów medialnych tego wydarzenia. Wszystkie korzyści wynikające z tego faktu, jak i szczegóły dotyczące cen biletów oraz sposobu ich dystrybucji zostaną wkrótce przekazane do wiadomości. 

Miejsce koncertu - wybudowany w 1971 roku Amfiteatr Kadzielnia - poddawane jest obecnie gruntownej przebudowie. Wrześniowy koncert Thomasa będzie jednym z pierwszych, jakie odbędą się na tym obiekcie po renowacji. Położona malowniczo wśród wapiennych skał Kadzielnia oddalona jest o niecałe 2 km od ścisłego centrum Kielc. 

Tradycyjnie nasz serwis przygotuje niedługo z myślą o osobach wybierających się na koncert poradnik na temat możliwości dotarcia na miejsce oraz noclegu w Kielcach.

Źródło: informacja własna w porozumieniu z Solaris Music


Dziś 22.04.2024
Kalendarium: premiera singla Major T "Dicky Down" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google