Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders Fan Party 2008 - odpowiedzi na pytania fanów

Po krótkim streszczeniu i prezentacji zdjęć z tegorocznej imprezy dla fanów Thomasa Andersa przyszedł czas odpowiedzi na najciekawsze pytania, które zadano Thomasowi.

Wielu fanów było rozczarowanych, że to, co nagrałeś po rozpadzie Modern Talking w roku 2003 nie brzmiało już w stylu MT. Przed rokiem powiedziałeś, że zrozumiałe jest, że fani co roku oczekują piosenki kalibru "Cheri Cheri Lady" czy "You're My Heart, You're My Soul". Stąd pytanie, dlaczego nie dasz wyprodukować kilku swoich nowych piosenek hanburskiej grupie Systems In Blue? Fani Modern Talking bardzo chętnie by czegoś takiego posłuchali!
- Bo jestem pewien, że to by się nie udało! Jest tylko jedno Modern Talking i nie można można powoływać tego w jakiejkolwiek innej formie. Myślę, że fantazja i życzenia wielu fanów są jednak zbyt duże. To zły kierunek. Można było zobaczyć, jak Dieter Bohlen próbował stworzyć nowe Modern Talking z Markiem Medlockiem z powodów komercyjnych i w tej formie nie wypaliło to tak jak Modern Talking. Nie możemy na nowo wymyślić Modern Talking, ten zespół jest unikalny w swojej formie.

W jakich krajach i miastach zagranicznych planowane są twoje koncerty w roku 2008? Jaki repertuar zagrasz?
- No cóż, nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć w jakich krajach i miastach będę występował. Mogę tylko powiedzieć co będzie w najbliższych tygodniach: Sankt Petersburg, Moskwa, Mińsk, Odessa, Kaliningrad, Stambuł, Tel Awiw i Rzym. To wszystko będzie w przeciągu najbliższych 4 miesięcy. Czy na tym się skończy nie wiem, ale przynajmniej od tego zaczynamy. Z repertuarem jest tak, że przygotowujemy z zespołem stały program, który jest zmieniany co około 2 lata. Wchodzą nowe piosenki, wypadają stare. Do tego aranżujemy na nowo takie nagrania jak "Cheri Cheri Lady" czy "Brother Louie", by brzmiały nowocześnie. Nigdy nie jest tak, że zmieniamy cały program, ale wyrzucamy 5-6 piosenek i w ich miejsce wstawiamy nowe. Kilka kolejnych piosenek jest przearanżowanych. Czy obydwie nowe piosenki, które dziś zaśpiewałem będą grane na koncertach jeszcze nie wiem. Czy ukażą się na singlu, EP, czy jakimś małym albumie, tego też jeszcze nie wiadomo. Musimy to jeszcze wyczuć. Cieszyłbym się, gdyby udało się wydać singiel lub EP, ale czy do lata ukaże się też cały album, nie jestem jeszcze w stanie powiedzieć.

Jakie jest twoje stanowisko w sprawie powrotu Modern Talking w przyszłości? Czy mógłbyś sobie wyobrazić comeback MT?
- Nie, zdecydowanie nie!

Żródło: modern-talking-online.de


Dziś 21.02.2024Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google