Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
Mark Medlock

You Can Get It
Mr. Lonely

Z reguły jeśli w momencie premiery singla na rynku dostępny jest już album, ten pierwszy nie sprzedaje się najlepiej. Niełatwo w końcu przekonać ludzi do zapłacenia drugi raz za to samo. Dlaczego więc nie zremiksować albumowego utworu tak, by praktycznie wcale nie przypominał pierwowzoru? Z tego właśnie założenia wytwórnia, Dieter oraz sam Mark Medlock i na drugi singiel z płyty "Mr. Lonely" wybrali balladę "You Can Get It", która na tę okazję otrzymała zupełnie nowe brzmienie. Kolejnym promocyjnym zabiegiem było umieszczenie Dietera na okładce singla i w teledysku do piosenki, mimo że jego wokalny wkład jest tu raczej niewielki. I tak powstała najciekawsza chyba singlowa propozycja w całej jego karierze.
Nową wersję "You Can Get It" zna już chyba każdy czytający ten opis. Taneczny kawałek w klimatach latino z charakterystycznym, jednoznacznie kojarzącym się chórkiem w ostatnim refrenie. 
"Modern Mix" od wersji singlowej różnią dodatkowe chórki oraz kilka szczegółów aranżacyjnych. Rytm tego miksu jest wyraźniejszy niż w wersji podstawowej, a owe chórki słyszymy w drugiej cześcii każdego z refrenów, dokładnie tak jak w Modern Talking ;)
Wersja karaoke oparta jest na "Single Version" - słyszymy w niej wszystko oprócz wokalu Marka Medlocka.
I czas na dwa premierowe, niepublikowane dotąd utwory. "Love Is A Game" utrzymany jest w klimatach znanych z płyt (a jakże!) Modern Talking "Alone" i "Year Of The Dragon". Chyba jest jeszcze lepiej niż w "You Can Get It", jedynie chórków brak... ;)
Na koniec czas na prawdziwą perełkę. Kawałek disco, w starym dobrym stylu. I nie chodzi tu wcale o ostatnie płyty Modern Talking - "Why This Kiss" brzmi niemal jak wyjęty z lat 80-tych. Mormorando na początku zwala z nóg a potem jest nawet jeszcze lepiej - pozycja obowiązkowa dla każdego fana Dietera!
Takich pozycji jak ten singiel życzyłbym sobie i Wam jak najwięcej - mam szczerą nadzieję, że "Mr. Lonely" był płytą dla fanów Marka Medlocka a obaj panowie z myślą o fanach Dietera choć trochę pociągną jeszcze to co zaprezentowali na tym singlu. Wystarczy powiedzieć, że "You Can Get It" zdaje się być tu najsłabszym (co nie znaczy oczywiście, że słabym) utworem :)

You Can Get It - Sony BMG Columbia 88697 12585 2 - 29.06.2007

 

  1. You Can Get It (Single Version) 3:33
  2. You Can Get It (Modern Mix) 3:33
  3. You Can Get It (Karaoke Version) 3:33
  4. Love Is A Game 3:37
  5. Why This Kiss 3:45
    You Can Get It (Videoclip) 3:34

 

You Can Get It (Basic Version) - Sony BMG Columbia 88697 12584 2 - 29.06.2007

 

  1. You Can Get It (Single Version) 3:33
  2. Love Is A Game 3:37

Muzyka i tekst: Dieter Bohlen
Produkcja: Dieter Bohlen
Współprodukcja i mix: Jeo@Jeopark


Poprzedni singiel
"Now Or Never"
Kolejny singiel
"Unbelievable"

Teledysk do "You Can Get It"


Dziś 27.01.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google