Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders - koncert - Koszalin - 20.07.2013

Zapraszamy Was na koncert Thomasa Andersa w Koszalinie, który będzie jego pierwszym w historii występem w tej części Polski. Niniejsza strona jest specjalnym przewodnikiem stworzonym z myślą o czytelnikach stron ModernTalking.pl i Thomas Anders Fan Club Polska. Znajdziecie tu najważniejsze informacje na temat samego koncertu, biletów, możliwości dojazdu i zakwaterowania.

Co? Gdzie? Kiedy?

Letni koncert Thomasa Andersa w Koszalinie!
Start: 20 lipca 2013, godzina 19:00
ul. Śniadeckich 4
75-453 Koszalin

Bilety

Thomas Anders Fan-Club Polska oferuje wejściówki na koncert do sektora ulokowanego bezpośrednio pod sceną. Zamawiać mogą je członkowie fanklubu oraz użytkownicy serwisów ModernTalking.pl i Top80.pl (przy zamówieniu wymagane jest podanie loginu z forum). Chcemy by na koncercie w tym sektorze pojawiały się osoby blisko związane z muzyką Thomasa Andersa oraz Modern Talking, nieprzypadkowe, umiejące się bawić przy jego piosenkach.

Zamów zaproszenie przez Thomas Anders Fan-Club Polska

Bilety na pozostałe sektory na można zamawiać na terenie całego kraju w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz online w serwisie Ticketpro.pl.

Plakat z koncertu Thomasa Andersa w Koszalinie


Dojazd

Koncert odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4.

Dojazd pociągiem i autobusem - do Koszalina można dostać się z większości dużych miast w Polsce z przesiadką. Dokładny rozkład jazdy możemy sprawdzić na stronie

Dworzec kolejowy i autobusowy (A) dzieli od hali (B) dystans około 4km. 

 
Wyświetl większą mapę


Noclegi

Obszerna lista koszalińskich hoteli i innych obiektów noclegowych dostępna jest na stronie internetowej regionalnego centrum informacji turystycznejDziś 27.06.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google