Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Discotex - Gdańsk / Sopot, Ergo Arena 16.03.2013

Po sukcesie pierwszej edycji festiwalu Discotex oraz polskich koncertów Thomasa Andersa, ich organizator łączy oba projekty w wyjątkowy koncert Discotex, który odbędzie się 16.03.2013 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Obok Thomasa i jego Modern Talking Band na scenie pojawią się tego wieczoru Bad Boys Blue oraz Savage - kolejne gwiazdy muzyki tanecznej lat 80. 

Start imprezy zaplanowano na godzinę 18.

 Thomas Anders - koncert Gdańsk / Sopot 16.03.2012

Oficjalna strona: www.discotex.pl 

Bilety

Thomas Anders Fan-Club Polska oferuje wejściówki na koncert do sektora ulokowanego bezpośrednio pod sceną. Zamawiać mogą je członkowie fanklubu oraz użytkownicy serwisów ModernTalking.pl i Top80.pl (przy zamówieniu wymagane jest podanie loginu z forum). Chcemy by na koncercie w tym sektorze pojawiały się osoby blisko związane z muzyką Thomasa Andersa oraz Modern Talking, nieprzypadkowe, umiejące się bawić przy jego piosenkach.

Zamów zaproszenie przez Thomas Anders Fan-Club Polska

Pozostałe wejściówki są dostępne na terenie całego kraju w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz online w serwisie Ticketpro.pl.


Dojazd

Ergo Arena położona jest na granicy Sopotu i Gdańska pod adresem Plac Dwóch Miast 1. Na oficjalnej stronie hali można znaleźć wyczerpujące informacje na temat dojazdu z mapą włącznie - http://www.ergoarena.pl/hala/dojazd.html.

Współrzędne dla osób korzystających z nawigacji GPS: N: 54° 25' 34" E: 18° 34' 48"

 
Wyświetl większą mapę


Noclegi

Obszerna lista gdańskich i sopockich hoteli oraz innych obiektów noclegowych dostępna jest na stronach internetowych miast:


Dziś 29.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google