Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
09.09.2012

Luca Hänni także kończy współpracę z Dieterem BohlenemLuca Hanni (zdjęcie z okładki albumu My Name Is Luca)Zwycięzca tegorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar Luca Hänni ogłosił w wywiadzie dla gazety Der Bund, że jego kolejny album powstanie bez udziału Dietera Bohlena.

Poprzednią gwiazdą, która odeszła ze "stajni Bohlena" była Andrea Berg. Prezentujemy poniżej fragmenty wywiadu poświęcone współpracy Luki Hänniego i Dietera Bohlena. Pełną jego treść można znaleźć w języku niemieckim na stronie internetowej gazety Der Bund.

Nagrałeś album z Dieterem Bohlenem, który ma opinię kontrowersyjnego producenta. Jak ty go oceniasz?
Gdy wchodzi się z nim do studia, zaczyna się ostra jazda. Wszystko idzie niesamowicie szybko i może być tylko dobre albo złe, co dla piosenkarza nie jest łatwe. Jeszcze w noc po moim zwycięstwie w DSDS spotkaliśmy się, a Dieter zagrał mi utwory demo, które jak sądzę nagrał sam. Mogłem powiedzieć co mi się podoba, a co nie. Następnie Dieter ze swoim zespołem przygotował podkłady, a ja musiałem w studiu tylko zaśpiewać te piosenki.

Bohlen nie stworzył tego albumu z miłości do ciebie. Gdybyś przegrał, utwory te otrzymałby zdobywca drugiego miejsca, Daniele Negroni. Czy stanowiło to dla ciebie problem?
Nie było tak. Daniele nie otrzymałby tych samych piosenek co ja. Wydał on już album, który jest znacznie bardziej rockowy niż mój. Ale oczywiście wiele rzeczy powstało z wyprzedzeniem, nie mam co do tego złudzeń. Bohlen miał plan A i plan B.

Jak brzmiałby Luca Hänni, gdyby nie został zepsuty przez Bohlena i miał więcej czasu?
Przekonamy się już wkrótce, najprawdopodobniej w marcu przyszłego roku. Mój kolejny album jest już w przygotowaniu. Będzie nagrany bez udziału Bohlena i zaśpiewam na nim własne piosenki. Będą wśród nich ballady i utworzy house'owe.

Współpraca Luki Häniego i Dietera Bohlena zakończyła się więc na jednym albumie (My Name Is Luca) i dwóch singlach (Don't Think About Me oraz I Will Die For You). 

Źródło: Der Bund
Tłumaczenie: Arkadiusz Arczyński (ArCrack)


Skomentuj informację na forum...

Teledysk do piosenki I Will Die For You


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google