Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
17.10.2014

Album Modern Talking ''30'' debiutuje na listach przebojówModern Talking - 30"30" - nowy kompilacyjny album Modern Talking wchodzi właśnie na listy przebojów w krajach europejskich. Dysponujemy już informacjami na temat najnowszych notowań z Polski oraz krajów niemieckojęzycznych.

W Polsce na liście Ogólnopolskiej Liście Sprzedaży OLIS TOP 100 album "30" debiutuje na miejscu 15. W Niemczech w pierwszym tygodniu osiągnięta została pozycja 12. Dla Szwajcarii i Austrii odnotowanie zostały odpowiednio miejsca 49. i 61. Ponadto Thomas Anders przekazał, że edycja DVD jest obecnie najchętniej kupowanym muzycznym DVD w Niemczech.

Poniżej prezentujemy oficjalny komunikat Sony Music na temat debiutu "30" na listach przebojów: 

Jeden z najpopularniejszych europejskich duetów sceny dance – Modern Talking powrócił w wielkim stylu z nową, dwupłytową kompilacją zatytułowaną „30” Dieter Bohlen i Thomas Anders publikacją tego rocznicowego albumu świętują trzydziestolecie wspólnej działalności na muzycznym rynku.

Polska jest w czołówce krajów, w których Modern Talking jest wciąż na topie. Dowodem na to jest debiut albumu „30” na 15. miejscu Ogólnopolskiej Listy Sprzedaży OLIS. Tak wysoka pozycja nowej kompilacji Modern Talking świadczy o niezwykłej popularności tej grupy w naszym kraju. Dziś do krajowych rozgłośni radiowych trafi nowa wersja utworu „Brother Louie” wyprodukowana przez szwedzkiego producenta Bassflowa. Utwór ten, który Modern Talking zaprezentował w 1986 roku jest obecnie najczęściej granym utworem w niemieckich klubach i dyskotekach. Nowa wersja tego wielkiego hitu zadebiutowała na 50 miejscu listy Euro DJ Charts a sam album na dwunastym miejscu Top 100 albumów w Niemczech!

Na pierwszym krążku wydawnictwa znalazło się 21 zremasterowanych przebojów Thomasa Andersa i Dietera Bohlena w tym nowa, niepublikowana do tej pory wersja ich wielkiego hitu "Just We Two." Drugi krążek to muzyczne rarytasy dla fanów grupy: nowy, po raz pierwszy wydany trzydziesto minutowy megamix największych przebojów duetu oraz sześć hitów grupy w nowych, po raz pierwszy opublikowanych wersjach. W powstanie tego albumu zaangażowali się również artyści młodszego pokolenia: DJ Cappiccio, Paul Masterson, legendarni Blank & Jones oraz Bassflow (producent muzyczny, autor remiksów dla: Lany Del Rey, Mando Diao, Hurts czy Roxette)

Do tej pory sprzedano na całym świecie ponad 160 milionów płyt Modern Talking. Ponadczasowe przeboje duetu: „You‘re my heart, you‘re my soul,“ „Cheri, Cheri Lady,” „You can win if you want“ czy „Atlantis is calling (S.O.S. for Love)” od trzech dekad święcą triumfy na światowej scenie muzyki dance i wciąż znajdują się na topie rozgłośni radiowych na całym świecie. Muzyka duetu rozbrzmiewa na wszelkiego rodzaju imprezach oraz inspiruje kolejne pokolenia artystów i fanów tej legendarnej formacji.

Źródło: Sony Music + swisscharts.com


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 21.09.2021
Kalendarium: premiera singla CC Catch "Soul Survivor" (1987)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google