Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
21.05.2014

Thomas Anders wystąpi w lutym 2015 w katowickim SpodkuThomas Anders & Sandra - Katowice 201513 lutego z okazji Walentynek, w katowickim Spodku wystąpi Sandra oraz Thomas Anders i Modern Talking Band.

Podczas koncertu Artyści zaśpiewają wszystkie swoje największe przeboje. Sandra wykona między innymi: „Maria Magdalena", "In The Heat of the Night", "Heaven Can't Wait", "Hiroshima" a Thomas Anders i Modern Talking Band wykonają największe przeboje z repertuaru Modern Talking: "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie", "Atlantis Is Calling" i wiele innych.

Bilety będą do nabycia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju oraz w internecie, w serwisie: www.ticketpro.pl od dnia 30.05. Przygotowany zostanie specjalny sektor dla najzagorzalszych fanów Thomasa Andersa i Modern Talking. Już wkrótce znajdziecie na naszej stronie specjalny informator omawiający m.in. kwestie dojazdu na miejsce koncertu i możliwości zakwaterowania.


Skomentuj informację na forum...

Koncert Walentynkowy - Sandra i THomas Anders


Dziś 31.05.2023
Kalendarium: premiera singla Errola Browna "Emmalene (That's No Lie)" (1993)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google