Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.12.2013

Thomas Anders wystąpił w CzęstochowieThomas Anders na koncercieW piątkowy, andrzejkowy wieczór Thomas Anders wraz ze swoim zespołem Modern Talking Band wystąpił w Częstochowie. 

Andrzejkowe koncerty Thomasa Andersa w Polsce stały się już małą tradycją, jako że w 2010 roku wystąpił on z tej okazji w Zielonej Górze, a rok temu odbył trasę koncertową obejmującą cztery miasta. W Częstochowie pojawił się jednak po raz pierwszy. 

W repertuarze znalazły się przede wszystkim przeboje Modern Talking, uzupełnione kilkoma rzadziej granymi utworami jak "In 100 Years" czy "This Time" z solowego repertuaru Thomasa Andersa. Kompletna lista utworów wyglądała następująco:

 1. Why Do You Cry
 2. You Can Win If You Want
 3. Stay With Me
 4. Moderm Talking Medley
 5. Jet Airliner
 6. Atlantis Is Calling
 7. Geronimo’s Cadillac
 8. This Time (unplugged)
 9. You’re My Heart, You’re My Soul (unplugged)
 10. You Are Not Alone
 11. No Face, No Name, No Number
  + prezentacja zespołu
 12. In 100 Years
 13. Sexy Sexy Lover
 14. Brother Louie
 15. You’re My Heart, You’re My Soul
 16. Give Me Peace On Earth
 17. Cheri Cheri Lady

Na koncercie nie zabrakło licznej reprezentacji Thomas Anders Fan-Club Polska z tradycyjna oprawą. Sam Thomas otrzymał po koncercie bukiet róż, a świąteczne upominki przygotowano również dla pozostałych członków zespołu. Dwóch z nich (Nick i Lars) po koncercie odwdzięczyło się fanom wyjściem pod barierki, gdzie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć. Na miejscu obecny był sklepik, gdzie można było zaopatrzyć się w różnego rodzaju gadżety związane z osobą Thomasa Andersa.

Lokalne media niestety nie poświeciły wiele miejsca piątkowemu koncertowi. Niewielka fotorelacja pojawiła się w serwisie wczestochowie.pl.

Źródło: thomas-anders.com.pl


Skomentuj informację na forum...

Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google