Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
02.09.2013

Ostatni konkurs przed koncertem w Nysie!Thomas Anders - koncert w Nysie (pytanie konkursowe)To już ostatnia szansa na wygranie biletu na koncert Thomasa Andersa w Nysie w konkursie organizowanym przez Thomas Anders Fan-Club Polska i ModernTalking.pl.

Po trzech pytaniach sprawdzających Waszą wiedze, swoją szansę mają osoby kreatywne. Ci, których odpowiedzi na pytanie konkursowe spodobają się nam najbardziej, mogą wygrać jedną z dwóch wejściówek na płytę (sektory E na schemacie) nyskiego stadionu na koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band 14 września 2013.

By zdobyć szansę na wygraną odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: dlaczego warto pojechać na koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band do Nysy? Uwaga! Odpowiedź musi zawierać się... w jednym zdaniu! :) 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres admin@thomas-anders.pl do soboty, 7 września włącznie.

Jeśli chcecie mieć pewność usłyszenia przebojów Modern Talking na żywo, bezpośrednio pod sceną, zachęcamy już teraz do zamówienia zaproszeń fanklubowych lub biletów na koncert w dostępnych punktach sprzedaży

Życzymy powodzenia i czekamy na ciekawe odpowiedzi!


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders - koncert w Nysie: plan widowni

 


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google