Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
28.08.2013

Thomas Anders w Nysie - konferencja prasowaThomas Anders - koncert w Nysie (konferencja prasowa)W Nysie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band, który odbędzie się 14 września 2013. Udział wzięli w niej przedstawiciele organizatora, sponsora i Thomas Anders Fan-Club Polska. 

Polski fanklub Thomasa Andersa reprezentował tym razem Edmund Jakubiszyn, który przybliżał dziennikarzom środowisko fanów, historię fanklubu i kulisy organizowanych na koncertach Thomasa "fan-action". Organizatorzy z kolei na konferencji oficjalnie ogłosili program imprezy. 

Poniżej prezentujemy zapis w formie audio wypowiedzi przedstawiciela fanklubu oraz organizatora, a także fotorelację z konferencji prasowej. 

Przypominamy również, że w sprzedaży są jeszcze zaproszenia fanklubowe oraz standardowe bilety dostępne w licznych punktach sprzedaży

 

 

Zdjęcia i audio: Radio Nysa


Skomentuj informację na forum...

Konferencja prasowa przed koncertem Thomasa Andersa w Nysie

Program koncertu Thomasa Andersa w Nysie

Organizator imprezy

Wywiad z przedstawicielem Thomas Anders Fan-Club Polska

Pytania od dziennikarzy


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google