Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
26.08.2013

Beatrice Egli wyda drugi album z piosenkami Dietera BohlenaBeatrice EgliBeatrice Egli, której kariera nabrała tempa po zwycięstwie w tegorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar coraz głośniej zapowiada kontynuację współpracy z Dieterem Bohlenem.

Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się już w połowie sierpnia, jednak obecnie sprawa wydaje się być przesądzona. Beatrice o kontynuowaniu współpracy z Dieterem wspominała m.in. w wywiadach dla portalu promipool.de i radia FM1-Melody. 

Prace nad nowym albumem są już rozpoczęte, Dieter Bohlen dostarcza nowe piosenki i wspólnie z Beatrice wybiera te, które znajdą się na płycie. Nie są jeszcze podawane żadne terminy, co jednak nie może dziwić zważywszy na fakt, iż trwa wciąż promocja ostatniego albumu "Glucksgefühle". Jeśli jednak spojrzymy w terminarz występów Beatrice Egli w telewizji, premiery nowego materiału możemy spodziewać się na przełomie września i października, gdyż na ten czas zaplanowano występy w kilku popularnych programach TV.

Źródło: myheimat.de


Skomentuj informację na forum...

Teledysk do "Jetzt und hier für immer" (piosenka z ostatniego albumu)


Dziś 30.11.2022
Kalendarium: premiera albumu Modern Talking "In The Garden Of Venus" (1987), premiera singla Touche "This Goodbye Is Not Forever" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google