Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.12.2012

Jean-Michel Aweh wygrał Das Supertalent, Christian Bakotessa drugiJean-Michel Aweh - Raus aus dem NebelZwycięzcą szóstej edycji programu Das Supertalent został Jean-Michel Aweh wyprzedzając wyraźnie drugiego w głosowaniu Christiana Bakotessę. Single obu panów są już dostępne na portalach z cyfrową muzyką, niewykluczone jest też, że ich albumy trafią do sklepów równocześnie, w najbliższy piątek.  

Jean-Michel Aweh wygrał program śpiewając własną piosenkę "Raus aus dem Nebel" i tak właśnie nazywać będzie się jego debiutancki album. Protegowany Bohlena, Christian Bakotessa wykonywał w finale utwór "If You Don't Know Me By Now". Juliette Schoppmann typowana wcześniej na gwiazdę programu i "wepchnięta" niemal przez redakcję Bilda w producenckie objęcia Dietera Bohlena, zajęła z piosenką "Natural Woman" dopiero 6. miejsce w głosowaniu widzów. 

Christian Bakotessa - If You Don't Know Me By NowW sklepach z cyfrową muzyką dostępne są już studyjne wersje finałowych piosenek Aweha ("Raus aus dem Nebel") i Bakotessy ("If You Don't Know Me By Now"). Mimo, iż Christian Bakotessa nie wygrał programu, spore są szanse na wydanie jego płyty "Unbelievable" z sześcioma piosenkami Bohlena. Jeśli taka decyzja zapadnie, z pewnością poinformujemy Was o tym.

Wyniki głosowania:

  1. Jean-Michel Aweh: 25,39%
  2. Christian Bakotessa: 19,56%
  3. Dan Sperry: 13,75%
  4. Jacko: 10,44%
  5. Laura Pinski: 8,30%
  6. Juliette Schoppmann: 8,03%
  7. Emil Kusmirek: 4,21%
  8. TABEA: 3,95%
  9. Hammou Bensalah: 3,86%
  10. Deidra Jones: 2,69%


Skomentuj informację na forum...

Dziś 25.02.2020
Kalendarium: premiera singla Isabel "Will My Heart Survive" (2002)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google