Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
28.11.2012

Andrzejkowa trasa koncertowa Thomasa Andersa startuje już jutroDzień Dobry TVNOd jutra do niedzieli trwać będzie andrzejkowa trasa koncertowa Thomasa Andersa w Polsce. Poza sceną, polscy fani będą mogli zobaczyć go w czwartek podczas sesji autografów w krakowskim MediaMarkt oraz... w niedzielnym wydaniu programu Dzień Dobry TVN! 

Thomas będzie gościem TVN w dniu swojego koncertu w warszawskim Torwarze, 2 grudnia 2012. Program startuje o godzinie 8:30 i potrwa do 11:00.

Spotkanie w sklepie MediaMarkt w Krakowie (Centrum M1, Aleja Pokoju 67)  będzie trwało w godzinach 15.30-16.00. Jest ono otwarte dla każdego. Organizator prosi o zabranie jednej rzeczy do podpisu. Ponieważ spotkanie odbędzie się na terenie sklepu RTV, wnoszenie sprzętu foto nie jest dozwolone. Zachęcamy do przeczytania naszej wcześniejszej informacji na temat spotkania.

Jak zawsze Thomas Anders Fan-Club Polska zorganizuje na koncertach akcje fan ze specjalną oprawą. Oto podstawowe zasady akcji przekazane przez fanklub:

  • Wszystko, co świeci uruchamiamy na wolnej piosence "Give Me Peace On Earth" (może wcześniej być zagrana inna wolna piosenka, lecz my czekamy na tę właściwą). Niestety tym razem nie jesteśmy wstanie zakupić świeczek LED dla wszystkich, gdyż koszty są spore. Spora cześć osób ma je z poprzednich koncertów, dlatego prosimy zabrać je ze sobą (lub cokolwiek innego świecącego).
  • Balony małe i wielkie idą do góry, gdy zobaczycie wielkie balony nad tyłem widowni. Prawdopodobnie zostaną one wypuszczone ma miksie "Jet Airliner + Atlantis Is Calling". Prosimy, aby balonami nie rzucać w artystę, a odbijać je w głąb hali. - Na piosence finałowej "You're My Heart, You're My Soul", gdy Thomas wyjdzie zza kulis i zacznie najpierw opowiadać o tej piosence, a potem śpiewać bez podkładu muzycznego (czyli acapella), rzucamy białymi różami na scenę (a nie w Thomasa). Dopiero gdy zacznie śpiewać! Prosimy o powstrzymanie emocji i nie rzucanie róż wcześniej!
  • Na koniec koncertów w Krakowie i w Warszawie na scenie zostanie wręczony bukiet róż. W Krakowie prócz tego, na powitanie wręczymy kosz upominkowy z polskimi specjałami. W Warszawie wręczone zostaną specjalne świąteczne upominki dla Thomasa i całego bandu.

Aktualizacja z 29.11.2012

Na dzisiejszym koncercie Thomasa Andersa w Krakowie obecna będzie telewizja TVN, która przygotuje krótki reportaż z tego wydarzenia. Uprasza się więc osoby, które zajmą miejsca w pierwszych rzędach o aktywność podczas nagrania – pokażmy na ogólnopolskiej antenie jak potrafią bawić się fani Thomasa :)Skomentuj informację na forum...


Dziś 27.01.2021Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google