Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
02.11.2012

Atrakcyjniejsza cena biletów na koncert Thomasa Andersa w BydgoszczyThomas Anders - koncert w Bydgoszczy (plakat)Miło nam przekazać informację o obniżeniu ceny biletów na koncert Thomasa Andersa w Bydgoszczy 17 lutego 2013. Zaproszenia do sektora fanklubowego można teraz zamawiać w cenie 129zł. Zachęcamy też do zakupu wejściówek na tegoroczną trasę andrzejkową - do pierwszego z koncertów zostały niecałe cztery tygodnie, a pula zaproszeń do sektora fanklubowego jest już na wyczerpaniu. 

Sektor fanklubowy jest organizowany na każdym z polskich koncertów Thomasa Andersa, a możliwość zamówienia zaproszeń do niego mają członkowie Thomas Anders Fan-Club Polska oraz użytkownicy serwisów ModernTalking.pl i Top80.pl. Za każdym razem możecie zabrać ze sobą rodzinę lub przyjaciół zamawiając kilka wejściówek. Wszystkie informacje o dostępności biletów oraz zaproszeń na koncerty znajdziecie na naszej specjalnej stronie. Jak zawsze przygotowywana jest akcja FAN, w związku z czym prosimy o zabranie rozdawanych na poprzednich koncertach lampek LED. 

Jeśli wybieracie się na andrzejkowe koncerty, a nie zarezerwowaliście jeszcze noclegu - mamy dla Was dobre informacje. W Krakowie Thomas Anders Fan-Club Polska zorganizował możliwość taniego noclegu w akademiku - kliknij po szczegóły. Polecamy też dwie sieci hoteli oferujących tanie noclegi: Ibis / Etap i Premiere Classe (także we Wrocławiu, Poznaniu i w Warszawie).

Zapraszamy!


Skomentuj informację na forum...

Thomas Anders - koncerty andrzejkowe 2012 (Kraków, Wrocław, Poznań)

Thomas Anders - koncerty andrzejkowe 2012 (Warszawa)


Dziś 19.01.2021
Kalendarium: premiera singla Chrisa Normana "No Arms Can Ever Hold You" (1987), premiera singla Touche "I'll Give You My Heart" (1998)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google