Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
26.09.2012

Juliette Schoppmann chce współpracować z Dieterem BohlenemZdjęcie Juliette SchoppmannJuliette Schoppmann - finalistka pierwszej edycji programu Deutschland sucht den Superstar zgłosiła się do udziału w innym casting-show telewizji RTL Das Supertalent i zadeklarowała chęć muzycznej współpracy z Dieterem Bohlenem.

32-letnia dziś wokalistka ma na koncie tylko jeden album wydany w roku 2004 jeszcze na mocy kontraktu płytowego, który uzyskała po uczestnictwie w DSDS. Od tego czasu Juliette Schoppmann angażowała się w różne mniejsze projekty muzyczne, nie zdołała jednak wydać żadnej nowej płyty. W 2007 roku wystąpiła ona wraz z Thomasem Andersem podczas koncertu Cover Me w Kolonii.    

W 2003 roku, tuż po zakończeniu pierwszej edycji Deutschland sucht den Superstar Juliette miała odrzucić ofertę Dietera Bohlena odnośnie nagrania piosenki "If You", która następnie jako "Für dich" trafiła do repertuaru Yvonne Catterfeld i stała się przebojem. Obecnie wokalistka zaprzecza temu twierdząc, że nigdy nie proponowano jej "If You", a informacje na temat odrzucenia piosenki Bohlena były marketingową akcją wytwórni płytowej. "Moim marzeniem byłoby oczywiście, gdybym mogła współpracować z Dieterem Bohlenem. Dziesięć lat temu nie miałam takiej szansy" - mówi.

Występ Juliette w sobotnim odcinku Das Supertalent został bardzo pozytywnie oceniony przez jury, a Dieter Bohlen stwierdził wręcz, że jest ona jedną z najlepszych wokalistek w Niemczech.

Źródło: klatsch-tratsch.de


Skomentuj informację na forum...

Występ Juliette w finale Deutschland sucht den Superstar w marcu 2003

 

Występ Juliette Schoppmann w Das Supertalent

 


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google