Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
06.05.2012

Thomas Anders zagra koncert w LublinieThomas Anders - koncert w LublinieKoniec długiego majowego weekendu przyniósł nam znakomitą informację koncertową. Równo za pięć miesięcy, 6 października 2012 Thomas Anders wystąpi w Lublinie!

Koncert odbędzie się w Hali Globus, a w programie występu każdy jak zawsze znajdą coś dla siebie. Na scenie zostaną zaprezentowane zarówno największe przeboje zespołu Modern Talking jak i solowe piosenki Thomasa Andersa. Koncert poprowadzi Marek Sierocki. Ceny biletów zaczynają się już od 65zł i można je nabywać w stałych punktach sprzedaży na terenie całego kraju: w sieciach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz wkrótce online w serwisie Ticketpro.pl.

Jak zawsze planujemy przygotowanie specjalnego poradnika dla fanów wybierających się na ten koncert zawierającego informacje na temat miejsca koncertu, możliwości dojazdu do Lublina i zakwaterowania na miejscu. Zostanie on opublikowany w ciągu kilku tygodni.

Źródło: Solaris Music Management


Skomentuj informację na forum...

Plakat promujący koncert Thomasa Andersa w Lublinie


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google