Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
18.03.2012

International Fan Day 2012 za nami!Thomas AndersNie jak zawsze w Koblencji, ale w Ransbach-Baumbach odbyła się wczoraj tegoroczna edycja International Fan Day - corocznej imprezy, podczas której Thomas Anders spotyka się z fanami. Tym razem towarzyszył jej koncert duetu Anders | Fahrenkrog otwierający pierwszą trasę koncertową grupy.

Wszyscy fani obecni na na miejscu mieli okazję spotkać się na na krótko z Thomasem Andersem i zrobić sobie z nim zdjęcie. O godz. 15:00 rozpoczęło się właściwe spotkanie Thomasa ze zebranymi fanami. Na początek wyświetlony został teledysk do piosenki "Gigolo", po czym sam gospodarz wylosował spośród publiczności jedną osobę która została tzw. "Fan Of The Day” (jej zadaniem była pomoc przy dalszych losowaniach). Zaprezentowano również teledysk do piosenki "No Ordinary Love”, którą Thomas Anders śpiewa razem z ukraińską piosenkarką Kamalią.

Podczas tradycyjnej rundy pytań fani mogli uzyskać bezpośrednio od Thomasa odpowiedź na nurtujące ich pytania. Najważniejsze poruszone kwestie to:

 • wydawanie płyt i koncerty poza Niemcami - Thomas utrzymuje, że sam nie ma wpływu na tego typu decyzje. Wszystko leży w rękach wytwórni płytowej i lokalnych organizatorów koncertów,
 • nowy album Anders | Fahrenkrog - jego premiera jest zaplanowana na rok 2013 ze względu na liczne zobowiązania Uwe Fahrenkroga związane z tworzeniem muzyki dla innych artystów. Mimo, iż najbliższa jego sercu jest muzyka rockowa, na potrzeby AF Uwe czerpie z muzyki tanecznej lat 80. dostosowując brzmienie do głosu i stylu Thomasa Andersa. Pod koniec tego roku ma się ukazać solowy, bożonarodzeniowy album Thomasa,
 • rozważania dotyczące muzycznych archiwaliów - wysoko oceniana przez część fanów piosenka "Everobody Wants To Rule The World" z roku 2009 nie zostanie wydana oficjalnie. Jest to materiał z czasów powstawania albumu "Good Karma” i ze względu na to, że wizje współpracy producentów tego albumu z Thomasem w pewnym momencie bardzo się rozeszły, ich współpraca została zakończona. Modern Talking to z kolei oddzielny rozdział w życiu Thomasa i nie widzi on możliwości nagrania wraz z Uwe albumu z nowymi aranżacjami piosenek MT.

Na zakończenie dnia duet Anders | Fahrenkrog dał swój pierwszy w historii koncert. Fani mogli usłyszeć prawie wszystkie piosenki z albumu "Two", największe przeboje Modern Talking, a także kilka utworów Neny, których współautorem był w latach 80. Uwe Fahrenkrog. Dokładna lista piosenek wygląda następująco:

 1. Gigolo
 2. Hit Or A Miss
 3. Why Do You Cry
 4. I Miss You
 5. Maria
 6. Summer Of Love
 7. Army Of Love
 8. 99 Luftballons
 9. Leuchtturm
 10. Anyplace Anywhere Anytime
 11. Brother Louie
 12. Cheri Cheri Lady
 13. You’re My Heart, You’re My Soul (+prezentacja zespołu)
 14. Mr. Moon
 15. No More Tears On The Dancefloor
  Bis:
 16. Stay
 17. Gigolo

Podczas imprezy Thomas Anders odebrał także wyjątkową nagrodę - multiplatynową płytę za wydany w 2010 roku w Rosji album "Strong", który rozszedł się tam w nakładzie 650.000 egzemplarzy.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google