Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
01.12.2011

C.C. Catch kończy karierę muzycznąC.C. CatchPodczas niedawnego występu na festiwalu Disko-80 w Moskwie C.C. Catch zaskoczyła fanów - znakomitym wyglądem i oświadczeniem o  zakończeniu kariery muzycznej w przyszłym roku.

Na scenie C.C. Catch wykonała dwa utwory - "I Can Lose My Heart Tonight" oraz "Heaven And Hell".  To niemal stały repertuar jeśli chodzi o występy Caro w Moskwie i praktycznie wszyscy oczekiwali takiego lub zbliżonego zestawu utworów. Znacznie więcej zainteresowania wzbudziło oświadczenie, które C.C. Catch przedstawiła mediom.

"Odchodzę z muzyki. Oznacza to, ze kolejny rok będzie moim ostatnim. Jest mi trochę smutno z tego powodu, ale podjęłam decyzję że odchodzę ze sceny".

W czasie swojej kariery muzycznej C.C.Catch nagrała pięć albumów z premierowym materiałem i wydała kilka składanek zaliczanych do oficjalnej dyskografii. Autorem i producentem większości jej nagrań był Dieter Bohlen. Ostatni album z premierowym materiałem ukazał się w roku 1989. Od tego czasu co pewien czas wydawane były single wokalistki, jednak do wydania kolejnego pełnowartościowego albumu nie doszło. Kilka tygodni temu ukazał się pięciopłytowy zestaw "25th Anniversary Box" zawierający wszystkie albumy C.C. Catch z czasów współpracy z Dieterem Bohlenem oraz nagrania bonusowe.Źródło: cccatchmusic.esSkomentuj informację na forum...

Dziś 29.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google