Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Thomas Anders live w Zielonej Górze - konkurs!

Do andrzejkowego (30 listopada) koncertu Thomasa Andersa w Zielonej Górze pozostało już niewiele ponad pół miesiąca. Proponujemy Wam konkurs, w którym możecie zdobyć bilety na tę imprezę (do specjalnego sektora FAN ulokowanego bezpośrednio pod sceną).
Potrwa on tydzień i będzie odbywał się równocześnie w trzech miejscach – na naszych stronach internetowych (www.ModernTalking.pl, www.Thomas-Anders.pl) oraz w dwóch najpopularniejszych portalach społecznościowych w Polsce – Facebook oraz NK.pl (dawna Nasza Klasa).

Ilość biletów na sektor FAN jest ograniczona. Nie musicie liczyć na łut szczęścia i możecie jeszcze kupić wejściówki w normalnej sprzedaży w cenie 79zł. Oferta jest ważna do poniedziałku, 15 listopada. Po tym dniu składanie zamówień na sektor FAN nie będzie już możliwe (pozostaną jedynie wejściówki na normalne miejsca). Wszystkie informacje dotyczące koncertu i biletów znajdziecie na stronie www.moderntalking.pl/php_news/index.php?strona=zielonagora2010.htm

Oto zasady konkursu:


Strony www.ModernTalking.pl i Thomas-Anders.pl

Do wygrania: 10 biletów (2 podwójne, 6 pojedynczych)
Zadanie konkursowe: poprawna odpowiedź na pytanie: Jakie trzy solowe piosenki Thomas zaśpiewał podczas wrześniowego koncertu w Kielcach?
Podpowiedź: zachęcamy do obejrzenia i przeczytania relacji z wrześniowego koncertu na stronach Thomas Anders Fan-Club Polska (www.thomas-anders.pl/akt/?page_id=23). Przy okazji będziecie mieli okazję poczuć przedsmak tego, co czeka nas w Zielonej Górze!
Czas trwania konkursu: na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem admin@thomas-anders.pl do niedzieli 21 listopada 2010.
Ogłoszenie wyników: do 23 listopada 2010.


Facebook

Do wygrania: 5 biletów (1 podwójny, 3 pojedyncze)
Forma zgłoszenia: Kliknięcie pola “Lubię to” przy informacji o konkursie na stronie facebookowej Thomas Anders Fan-Club Polska – www.facebook.com/notes/thomas-anders-fan-club-polska/thomas-anders-live-w-zielonej-gorze-konkurs/140322049353197
Czas trwania konkursu: do niedzieli 21 listopada 2010.
Ogłoszenie wyników: do 23 listopada 2010.


NK.pl (dawna Nasza Klasa)

Do wygrania: 5 biletów (1 podwójny, 3 pojedyncze)
Forma zgłoszenia: Wpisanie hasła “zgłaszam się” na stronie Thomas Anders Fan-Club Polska w portalu NK – http://nk.pl/profile/31856822
Czas trwania konkursu: do niedzieli 21 listopada 2010.
Ogłoszenie wyników: do 23 listopada 2010.

Życzymy powodzenia!

 

Źródło: informacja własna / Thomas Anders Fan-Club Polska


Dziś 08.08.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google