Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

"Take Me To The Clouds" nie będzie drugim singlem Daniela Schuhmachera

Daniel Schuhmacher zdementował informację, jakoby drugim singlem promującym jego debiutancką płytę miała być piosenka "Take Me To The Clouds". Wiadomość o niedoszłym singlu została zamieszczona w internetowym serwisie telewizji RTL kilka tygodni temu, jeszcze przed premierą "The Album". Poniżej prezentujemy tłumaczenie kilku pytań, z wywiadu udzielonego przez wokalistę dla serwisu hitparade.ch:

hitparade.ch: Twój drugi singiel będzie się nazywał "Take Me To The Clouds"...
Daniel: Nie, nie będzie. Być może ta piosenka podoba się wielu osobom i została wcześniej zaprezentowana na próbę, ale singlem nie będzie. Drugi singiel będzie niespodzianką.

hitparade.ch: Coś nowego?
Daniel: Być może, nie wiadomo... Trzeba by trochę zaskoczyć fanów.

hitparade.ch: Dieter Bohlen jako członek jury towarzyszył ci na drodze do wygranej w DSDS. Teraz współpracował z tobą przy powstawaniu album. Jaka była dokładnie jego rola w tworzeniu "The Album"?
Daniel: Napisał wszystkie piosenki - to już jest spora praca. Napisał te piosenki, a potem każdego dnia towarzyszył przy ich nagrywaniu. Nie mogę powiedzieć złego słowa, jest bardzo miłym człowiekiem. Prawdziwy profesjonalista, który zna sie na swojej pracy. Wie czego chce i pracując z nim nie odczuwa się istnienia całej tej presji. Był bardzo cierpliwy, dał czas na przygotowanie się. Atmosfera podczas pracy była naprawdę świetna.

 Źródło: hitparade.ch


Dziś 25.01.2021
Kalendarium: urodziny Roya Blacka (1943 - Gerhard Höllerich) i Nathalie Tineo (1982), premiera singla Modern Talking "You Are Not Alone" (1999) oraz albumu Matthiasa Reim "Unendlich" (2013)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google