Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
-

Trwa 20. Thomas Anders Fan Party

Dzięki kontaktowi z przebywającymi w Koblencji fanami, znamy już pierwsze wieści z jubileuszowej imprezy fanklubowej Thomasa Andersa. Zaczęła się od pokazania video skrótów z 19 poprzednich imprez dla fanów. Następnie odbyło się spotkanie z Thomasem, na którym odpowiadał on na pytania fanów. Kolejno pokazano zwycięski teledysk do „Ibiza Baya Baya” na który swego czasu ogłoszono konkurs wśród fanów i amatorów kręcenia filmów video. Odbyła się planowana aukcja przedmiotów, a w jej finale zlicytowano kurtkę w której Thomas wystąpił w teledysku do „King Of Love” oraz kolację z Thomasem Andersem po zakończeniu imprezy.
Podczas trwającego party można było uzupełnić swoją kolekcję o wydane specjalnie na 20-tą jubileuszową imprezę dwa MCD zawierające odpowiednio nagrania znane dotychczas jedynie z płatnych sklepów internetowych w postaci plików mp3 „Ibiza Baya Baya” i „For You” oraz „Kisses For Christmas”.
Zaprezentowano fragmenty 3 nowych nagrań, które znajdą się na nowej płycie Thomasa. Wszystkie utrzymane zostały w stylu lekkim, łatwym i przyjemnym zbliżonym do chociażby jednej z ostatnich piosenek Andersa - „Ibiza Baya Baya”, co ważniejsze natomiast zbliżonych do stylu Modern Talking z słyszalnymi w refrenie chórkami. Ostatnim z trzech zaprezentowanych fragmentów było nagranie w duecie z Sandrą, które swym brzmieniem przypominało „No Face, No Name, No Number” duetu Modern Talking. 
Potwierdzono jednocześnie, iż w kwietniu ukaże się cały nowy album zatytułowany „Good Karma", który poprzedzony zostanie regularnym MCD promującym album, a co za tym idzie wreszcie ku zadowoleniu fanów zakończone zostało wydawanie nagrań Thomasa w postaci plików mp3 możliwych do ściągnięcia jedynie odpłatnie ze sklepów internetowych prowadzących taką dystrybucję.
Punktualnie o godzinie 19:00 zapowiedziano rozpoczęcie koncertu.

Źródło: informacja własna
Relacja: pkmodern + Robert Latoszewski


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google