Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Dieter Bohlen producentem Ricardo Marinello?

Wszystko wskazuje na to, że Dieter Bohlen wyprodukuje debiutancki album 19-letniego wokalisty Ricardo Marinello. Cała sprawa wygląda dość tajemniczo - bardzo prawdopodobne że wytwórnia nie chce jeszcze ogłaszać tego faktu. Rano w kilku miejscach można było znaleźć szczegółowe informacje o płycie, jednk pisząc tę wiadomość muszę opierać się na... plikach znajdujących się w cache'u przeglądarki internetowej, gdyż żadna z tych stron nie jest obecnie dostępna.
Ricardo Marinello zwyciężył w zakończonym niedawno show telewizji RTL Das Supertalent. Program miał wyłonić najciekawszy talent spośród wszystkich, którzy się do niego zgłosili - nie było żadnych ograniczeń wiekowych czy tez dotyczących kategorii w jakiej uczestnik się prezentował. Startowali m.in. tancerze, akrobaci, beatboxerzy i oczywiście wokaliści. Ricardo - fan opery - zwyciężył dzięki swojemu wykonaniu "Time To Say Goodbye" Andrei Boccelliego. Jego debiutancka płyta ukaże się 7 grudnia i będzie nosiła tytuł "The Beginning".
Na tym oficjalne informacje się kończą. O powiązaniu Marinello z Dieterem mogliśmy dowiedzieć się z blogu prowadzonego przez ekipę, z którą Dieter nagrywa chórki do produkowanych przez siebie piosenek. Mogliśmy przeczytać że, na płycie Marinello chórek będą tworzyły Anya Mahnken i Marion Welch: 

Album musi być zrobiony w rekordowo krótkim czasie, gdy cała sprawa jest jeszcze ciepła. Właściwie zabraliśmy się już za album Tilly Horn [Bild sugerował zresztą, że Dieter będzie produkował jej płytę], która zajęła w finale drugie miejsce i może jeszcze dostać swoją szansę, ale najpierw trzeba popracować z Ricardo. 
Billy [szef ekipy] błyskawicznie nagrał dema producenta Ricardo, Dietera Bohlena aby jak najszybciej otrzymać od wytwórni zielone światło dla tych piosenek. Także Ricardo potrzebował ich aby poznać swoje nowe utwory. 
Z powodu presji czasu, główne wokale Ricardo zostały nagrane u Jeo
[współproducent i aranżer z którym Dieter realizuje swoje piosenki] i w surowej wersji wysłane do Billy'ego aby opracował do nich chórki, tak by panie [Anya i Marion] musiały tylko dośpiewać swoje partie. W piątek i sobotę nagrywanie głównego wokalu, jednocześnie w sobotę i niedziele nagrywanie chórków. Jak zwykle praca pod presją czasu nie stanowiła problemu.

Na albumie mają znaleźć się zarówno piosenki premierowe jak i covery:

 1. Somewhere In My Heart
 2. It's Christmas Time
 3. I Can't Forget The Moment
 4. How Can I Live Without You
 5. Everytime I Touch You
 6. Time To Say Goodbye
 7. Ave Maria
 8. Panis Angelicus
 9. You Raise Me Up (Por ti sere)
 10. I sole mio
 11. Nella fantasia
 12. Come Fly With Me (Vola con me)

Nawiązując do wspomnianej wcześniej Tilly Horn warto wspomnieć, że przez pewien czas w internecie widniała informacja o jej jej singlu "Fly Away", który miał ukazać się 23 listopada. Obecnie ani wytwórnia ani sklepy internetowe nie potwierdzają już tej informacji.

Żródło: informacja własna


Dziś 29.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google