Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

"Unbelievable" numerem 4 w Niemczech

Najnowszy singiel Marka Medlocka i Dietera Bohlena nie powtórzył sukcesu dwóch poprzednich - w pierwszym tygodniu obecności na niemieckiej liście 100 najchętniej kupowanych singli zajął miejsce czwarte. Zarówno "Now Or Never" jak i "You Can Get It" były numerami 1, a drugi z nich do dziś utrzymuję się na liście.

Poza współpracą z Markiem Medlockiem Dieter przejawia aktywność także na kilku innych polach. Dziś poinformowano, że związał się w roli doradcy z należącą do Thomasa Steina firmą muzyczną 313music. Obaj panowie znają jeszcze z czasów, gdy pracowali dla wytwórni BMG (Stein do 2004 był jednym z jej szefów), wspólnie zasiadali też w jury pierwszych edycji Deutschland sucht den Superstar. 

Rola jurora przypadła Dieterowi także w najnowszym, zakończonym w ostatnią niedzielę show telewizji RTL zatytułowanym "Das Supertalent". Niektóre media (przede wszystkim dziennik Bild) sugerowały, że otoczy on opieką producencką jedną z uczestniczek programu, 11-letnią Tilly Horn. Informacja została jednak błyskawicznie zdementowana na łamach serwisu Bohlenworld.de - Dieter wyjaśnił, że brakowało by mu czasu na produkcję piosenek Tilly. 

Żródło: Musikmarkt.de, Bohlenworld.de


Dziś 29.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google