Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Dieter Bohlen o Systems In Blue

Jak dotąd, przy każdej możliwej okazji członkowie grupy Systems In Blue przedstawiali swoją wersję historii o współpracy z Dieterem. Dziś po raz pierwszy sam Dieter odniósł się do tych wypowiedzi, komentując je na forum strony Bohlenworld:

"Naprawdę przykro jest znów czytać te bzdury o współpracy z Köhlerem i spółką. Zadzwońcie do Luisa i zapytajcie jego. Ci wspaniali ludzie ani nie współprodukowali piosenek, ani nawet nie robili przy nich niczego innego. Ich działką w Modern Talking były chórki. Czy słyszeliście różnicę pomiędzy tym jak Köhler i inni zaśpiewali w You're My Heart, You're My Soul, You Are Not Alone czy Win The Race? Były zawsze różne chórki, które można było ze sobą wymieniać. Ich współpraca była żadna, każdy mógł to zaśpiewać. Ich muzyczna współpraca na wszystkich innych polach także była żadna, wszystko najpierw wyśpiewywałem im sam, a potem oni śpiewając nadawali im ostateczne brzmienie. Zero własnego wkładu. W Blue System Rolf wnosił jeszcze swój głos do refrenów. Jednak produkcja czy inny wkład w piosenki to idiotyzm. Byli w studiu przez kilka godzin, śpiewali swoje i tyle. Jeśli nie wierzycie, zadzwońcie do Luisa, który zawsze przy tym był. Mam nadzieję, że ten idiotyczny temat jest wreszcie zakończony."

Źródło: bohlenworld.de, tłumaczenie własne


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google