Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Wydarzenia stycznia 2006

W ostatnim czasie niewiele istotnych rzeczy działo się wokół Thomasa i Dietera, a przynajmniej żadna z nich nie była na tyle ważna, by poświęcić jej osobną wiadomość. Poniżej zebrałem więc wszystkie te mniej istotne, które pojawiały się w ostatnim czasie.
Dieter Bohlen zaangażowany jest w realizację czwartej edycji Deutschland sucht den Superstar. Konkretnych planów muzycznych nie przedstawia, choć cały czas zdaje się mieć nadzieję, na znalezienie nowej wokalistki wśród uczestniczek programu. Dotychczasowa - Nathalie Tineo - została zaangażowana do jednego z berlińskich musicali, choć zarówno ona sama jak i firma Ariola zapowiadają wydanie kolejnych płyt w późniejszym czasie.
Duet Indiggo po raz kolejny chciałby reprezentować Rumunię na konkursie piosenki Eurowizji, więc zgłosił kilka propozycji, wśród nich "I Don't Need No Georgie Clooney" napisaną przez Dietera. Telewizja Rumuńska zakwalifikowała zespół do eliminacji, ale niestety z inną piosenką - "Love Struck", skomponowaną przez szwedzki team Thomasa Gustafssona.
Od czasu imprezy fanklubowej u Thomasa Andersa nie działo się wiele. Uwagę można zwrócić jedynie na emisję filmu z jego udziałem w piątkowy wieczór. Niestety, obejrzeć będą go mogli nieliczni posiadacze kodowanej niemieckiej telewizji Premiere Krimi.
Systems In Blue zapowiadają wydanie w tym roku kolejnych piosenek.

Źródło: informacja własna


Dziś 18.10.2021
Kalendarium: premiera singli Bonnie Tyler "Sally Comes Around" (1993) i Thomasa Andersa "Just Dream" (2004)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google