Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

O "Country Boy"...

Wczoraj pojawiła się informacja o nowym singlu Alexandra Klawsa, na którym znalazło się miejsce dla premierowego utworu. Utwór ten, dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności to piosenka napisana wspólnie przez Thomasa Andersa i Petera Riesa. Początkowo miała znaleźć się na solowej płycie Thomasa, ostatecznie jednak do tego nie doszło. Poniżej prezentuję historię powstania utworu.

Około pół roku temu przyszedł mi do głowy pomysł napisania primaaprilisowego newsa :). Rewelacje typu "Modern Talking powraca" czy "Dieter Bohlen i C.C.Catch znowu razem" od samego początku pachniałyby jednak przekrętem. Także wymyślenie "dziwnej" płyty wyprodukowanej przez Dietera nie wchodziło w grę, bo dla wielu osób takimi dziwnymi płytami są ostatnie jego produkcje ;). Padło więc na Thomasa - początkowo zaplanowałem mu gościnny występ w piosence grupy Silbermond, jednak parę miesięcy później odciął się on od śpiewania muzyki pop i pomysł upadł. 
Jednak jakiś czas temu, wraz z Moniką - autorką strony www.alex-klaws.prv.pl - postanowiliśmy jakoś połączyć muzyczne losy Alexandra i Thomasa. W taki właśnie sposób na "nowym" singlu tego wokalisty znalazła się piosenka, która rzekomo była napisana przez Thomasa i nie zmieściła się na jego solową płytę.

Wszystkim, którzy nie nabrali się - gratuluję.
Wszystkich, którzy uwierzyli w tą piosenkę serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będą mieli mi tego żartu za złe. Mieliście prawo nabrać się, w końcu 31 marca to dopiero wigilia Prima Aprilis. :)

Źródło: informacja jak najbardziej własna :)

 

 

 

 

 

 

 

 

   


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google