Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Indiggo

Po przyjęciu utworu Indiggo do finału rumuńskiej preselekcji eurowizyjnej wytwórnia SonyBMG postanowiła wydać utwór na singlu. Ukaże się on 10 marca, lista utworów nie jest jeszcze znana podobnie, jak wygląd okładki płyty. Jednakże już teraz piosenkę można w pełnej wersji, dobrej jakości i zupełnie legalnie ściągnąć z internetu. Na stronie Telewizji Rumuńskiej (http://www.tvr.ro/eurovision/melodii.php) dostępne są bowiem wszystkie piosenki-kandydatki. 

Na łamach gazety Bild, Bohlen opowiedział też jak doszło do współpracy z Indiggo. Otóż przez dłuższy czas nalegały na to same dziewczyny z zespołu, jednak Dieter dopiero gdy zobaczył ich... zdjęcia zgodził się na wspólne nagranie :). W studiu nagrano dwa utwory, a jeden z nich Indiggo - bez wiedzy Dietera - wysłały do Telewizji Rumuńskiej jako eurowizyjną propozycję. Wszystko było dla Bohlena ogromnym zaskoczeniem, ale postanowił nie zostawiać dziewczyn na lodzie. Dodał też, że nie uważa aby stanowił konkurencję dla Thomasa, któremu zresztą ewentualne poprawienie zeszłorocznego wyniku Gracii Baur (ostatnie miejsce z 4 punktami) powinno przyjść z łatwością.

Skomentuj na forum: Dieter i Eurowizja

Źródło: SonyBMG, TVR, Bild

 

 

 

 

 

 


Dziś 20.05.2022
Kalendarium: premiera singla Roya Blacka "Frag' Maria" (1991), premiera singla Double Trouble "Come On Pussies" (1996)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google