Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders - wieści, terminy TV

Po dłuższej przerwie zaktualizowana została oficjalna strona internetowa Thomasa Andersa. Możemy się z niej dowiedzieć między innymi, że album "Songs Forever" ukaże się tydzień wcześniej niż planowano - 3 marca 2006. Tytułowy utwór "Songs That Live Forever" zostanie oczywiście zaprezentowany sześć dni później w Hamburgu jako kandydat do reprezentowania Niemiec na konkursie Eurowizji.
Thomas pojawi się też w kilku popularnych programach TV. 4 marca będzie gościem "Wetten Daß...?" w telewizji ZDF (20:15), dwa dni później będziemy mogli zobaczyć go w telewizji ARD w programie "Beckmann" (23:00). Oficjalna prezentacja jako kandydata na konkurs Eurowizji nastąpi z kolei 1 marca (urodziny Thomasa) w telewizji NDR (18:15, powtórka 4 marca o 23:15).

Ciekawie ma się też sprawa singla "A Very Special Feeling". Otóż gazeta "Rhein-Zeitung" była w ostatnim czasie zasypywana pytaniami o niego, tyle że praktycznie wszystkie one pochodziły... z zagranicy :). W takiej sytuacji wstrzymano wydanie płytki do czasu opracowania sensownego systemu jej dystrybucji (podziękowania dla Roberta za tą informacje).

Skomentuj na forum: Thomas i Eurowizja
Skomentuj na forum: A Very Special Feeling

Źródło: thomasanders.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google