Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

The Nash - kilka słów od lidera

Będący efektem współpracy Dietera Bohlena i The Nash singiel "Get It On" zaskoczył chyba wszystkich. Jak to się stało, że rockowy zespół nagrał piosenkę z typowo popowym producentem? Oto wywiad, którego John Tirado, lider The Nash udzielił specjalnie dla www.moderntalking.aplus.pl:

ModernTalking.aplus.pl: Wydajecie właśnie nowy singiel. Czy to prawda, że autorem i producentem piosenki "Get It On" jest Dieter Bohlen, były członek Modern Talking?
John Tirado: Tak, to prawda, "Get It On" jest piosenką Dietera Bohlena. The Nash i ja pracowaliśmy wcześniej z producentami Amadeusem i Luisem (Amadeus Crotti i Luis Rodriguez - przy. red.), oni zaprezentowali nam piosenkę Dietera, a my stworzyliśmy jej rockową wersję. Dieterowi i im spodobało się to, podobnie jak ludziom z Rojam Records.

ModernTalking.aplus.pl: Czy mógłbyś powiedzieć kilka słów o Dieterze dla fanów z Polski?
John Tirado: Myślę, że rzeczą którą z całą pewnością mogę powiedzieć fanom z Polski jest to, żeby cały czas mieli na oku jego pracę, on wciąż daje radę! 

ModernTalking.aplus.pl: Czy jest planowany pełen album z piosenkami Bohlena?
John Tirado: Zobaczymy najpierw jak przyjmie się pierwszy singiel. Myślę, że tak naprawdę wszystko zależy od Dietera. 
Jesteśmy szczęśliwi, że dostaliśmy szansę wydania tej piosenki w wersji wykonywanej przez nasz zespół rockowy. Liczymy, że dzięki temu ludzie zainteresują się naszymi nagraniami i zespół zostanie zauważony.
Życzę wszystkiego najlepszego, i liczę, że zobaczymy się na koncertach!

Zapraszam też do odwiedzenia oficjalnej strony grupy The Nash - www.thenash.com 

Źródło: informacja własna www.ModernTalking.aplus.pl - proszę o nie kopiowanie wywiadu bez wyraźnego zaznaczenia źródła!


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google