Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Indiggo

Grupę Indiggo tworzą pochodzące z Rumunii siostry Mihaela i Gabriela Modorcea. W 2003 roku wydały swój pierwszy międzynarodowy singiel - "Hip Hop Jam" z Davidem Brandsem w roli producenta. Dwa lata później bardzo zabiegały o współpracę z Dieterem Bohlenem. Ten ostatecznie zgodził się, ale nagrali razem tylko dwie piosenki, które zresztą nie wypłynęły poza studio nagraniowe. Wierzące w powodzenie całego projektu siostry wysłały jednak jedną z nich - "Be My Boyfriend" - jako kandydatkę do reprezentowania Rumunii podczas konkursu Eurowizji. Została ona przyjęta do finałowej dwunastki i chcąc nie chcąc wytwórnia BMG wydała ją na singlu wraz z "I'm Coming". Obydwa nagrania to pop-dance w stylu takich grup jak Chipz, Vengaboys czy Banaroo (ci ostatni nagrali zresztą cover "Be My Boyfriend").
Piosenka tytułowa nie znalazła wielkiego uznania wśród fanów Bohlena, więc chyba dobrze stało się, że większość z nich nie miała okazji poznać drugiego nagrania z singla. Moim zdaniem są to utwory mało udane, i chyba nie byłoby tragedii gdyby pozostały jako materiały archiwalne w "szufladzie" Dietera.

Be My Boyfriend - BMG Ariola 82876 82258 2 - 10.03.2006

  1. Be My Boyfriend 3:00
  2. I'm Coming 3:40

Muzyka i tekst: Dieter Bohlen
Produkcja: Dieter Bohlen
Współprodukcja: Jeo
Mixed by Jeo@Jeopark


Teledysk do "Be My Boyfriend"

 


Poza "Be My Boyfriend" i "I'm Coming" grupa nagrała z Dieterem jeszcze dwa utwory - "I Don't Need No Georgie Clooney", oraz "I'm Not Your Teeny Toy". Piewszy z nich można ściągnąć ze strony www.indiggo.de, został też zgłoszony do rumuńskich preselekcji Eurowizji na rok 2007, jednak lokalna telewizja nie wybrała go do preselekcji. Drugi nie został dotąd opublikowany.

"I Don't Need No Georgie Clooney"

 


Dziś 24.05.2022Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google