Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt

Thomas Anders - koncert - Sopot - 19.07.2014

Zapraszamy Was na koncert Thomasa Andersa w Sopocie. Niniejsza strona jest specjalnym przewodnikiem stworzonym z myślą o czytelnikach stron ModernTalking.pl i Thomas Anders Fan Club Polska. Znajdziecie tu najważniejsze informacje na temat samego koncertu, biletów, możliwości dojazdu i zakwaterowania.

Co? Gdzie? Kiedy?

Wakacyjny koncert Thomasa Andersa i Modern Talking Band 2014
Start: 19 lipca 2014, godzina 20:30
ul. Moniuszki 12
81-829 Sopot

Już 19 lipca do Sopotu powróci Thomasa Andersa i Modern Talking Band. Podczas koncertu na żywo grupa wykona wszystkie hity Modern Talking: "Brother Louie", "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Atlantis Is Calling" i wiele innych. 

Bilety

Thomas Anders Fan-Club Polska oferuje wejściówki na koncert do sektora ulokowanego bezpośrednio pod sceną. Zamawiać mogą je wszyscy sympatycy Thomasa Andersa i Modern Talking, także ci, którzy nie należą do fanklubu. Chcemy by na koncercie w tym sektorze pojawiały się osoby blisko związane z muzyką Thomasa Andersa oraz Modern Talking, nieprzypadkowe, umiejące się bawić przy jego piosenkach. Ilość tych wejściówek jest mocno ograniczona.

Zamów zaproszenie przez Thomas Anders Fan-Club Polska

Bilety na pozostałe sektory na można zamawiać w serwisie Ticketpro.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

Plakat z koncertu Thomasa Andersa w Sopocie 2014


Dojazd

Koncert odbędzie się w Operze Leśnej przy ul. Moniuszki 12.

Dojazd pociągiem - do Sopotu można dojechać pociągiem bezpośrednio ze wszystkich większych polskich miast. Po Trójmieście warto poruszać się Szybką Koleją Miejską (SKM), której stacja znajduje się niedaleko Opery Leśnej. Rozkład jazdy możecie sprawdzić na stronach:

Polecamy też stronę samej Opery Leśnej, z której dowiecie się jak dotrzeć na miejsce:

Przy planowaniu transportu na terenie Trójmiasta warto wspomóc się serwisem www.jakdojade.pl.


Wyświetl większą mapę


Noclegi

Informacje o sopockich hotelach znajdziecie na stronie miasta. Można również skorzystać z pomocy wyszukiwarek takich jak Booking.com, które same znajdują dla nas nocleg w konkretnym terminie.

W przypadku trudności ze znalezieniem noclegu w Sopocie, można poszukać go w Gdańsku i Gdyni.Dziś 31.05.2023
Kalendarium: premiera singla Errola Browna "Emmalene (That's No Lie)" (1993)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google