Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
14.09.2014

Thomas Anders wystąpi ponownie w Ergo ArenieThomas Anders - koncert21 marca 2015 roku Thomas Anders wystąpi ponownie w hali Ergo Arena położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Poprzedni występ Thomasa i Modern Talking Band w tym miejscu zapisał się w pamięci fanów niezwykłą atmosferą i znakomitym kontaktem Artysty z publicznością, a hala wypełniona była prawie do ostatniego miejsca

Pod koniec roku planowane jest rozpoczęcie sprzedaży biletów na sektor FAN CLUB (jeśli uzbiera się odpowiednia ilość chętnych), który jak zwykle zostanie utworzony przed sama sceną. Jest to sektor inny niż Golden Circle, a dystrybucją biletów do niego zajmuje się Thomas Anders Fan-Club Polska. Przygotujemy wówczas także nasz tradycyjny koncertowy informator obejmujący kwestie związane z biletami, dotarciem na miejsce imprezy i możliwościami noclegu.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniego kondertu Thomasa Andersa i Modern Talking Band w Ergo Arenie został nakręcony oficjalny teledysk, autoryzowany przez Thomasa Andersa, a zrealizowany przez Thomas Anders Fan Club Polska.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 25.02.2020
Kalendarium: premiera singla Isabel "Will My Heart Survive" (2002)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google