Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
30.08.2014

Thomas Anders Fan-Club Polska startuje z wysyłką biletów na koncert w ŁodziBilety na koncert Thomasa Andersa w Łodzi - miniaturaThomas Anders Fan-Club Polska informuje, że wkrótce rozpocznie się wysyłka biletów do sektora FAN na andrzejkowy koncert Thomasa Andersa w Łodzi, który zaplanowano na 28 listopada 2014 r.

Wejściówki do zlokalizowanego bezpośrednio przed sceną sektora mogą zamawiać zarówno członkowie fanklubu jak i fani niezrzeszeni. Można je zamawiać za pośrednictwem formularza na oficjalnej stronie fanklubu. Ilość biletów do tego sektora jest ograniczona.

Fanklub dysponuje również jeszcze kilkoma egzemplarzami broszury Thomas Anders - Music & Life, która w oficjalnej dystrybucji w Polsce się nie pojawiła. Zainteresowanych tym wydawnictwem zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z Thomas Anders Fan-Club Polska.

Ponadto fanklub uruchomił nowy newsletter dla fanów, na który można zapisać się korzystając z formularza na stronie. Działa on w podobny sposób jak newsletter ModernTalking.pl, dotyczy jednak tylko spraw fanklubowych i Thomasa Andersa. 


Skomentuj informację na forum...

Bilety na koncert Thomasa Andersa w Łodzi - miniatura

Plakat - koncert Thomasa Andersa w Łodzi


Dziś 27.01.2023Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google