Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
25.05.2014

Thomas Anders i Dieter Bohlen zakopali topór wojennyModern TalkingZ dzisiejszym występem Thomasa Andersa wiązaliśmy nadzieje, na prezentację jego nowej piosenki. Występu muzycznego nie było - usłyszeliśmy za to sensacyjne stwierdzenie, że relacje między nim a Dieterem Bohlenem uległy znacznej poprawie.

Thomas oświadczył: Chemia między nami nie była nigdy w równowadze. Mogę jednak powiedzieć, że Dieter i ja spotkaliśmy się kilka tygodni temu. Dość czasu już upłynęło [na kłótniach]. Jesteśmy dorośli i potrafimy spojrzeć sobie w oczy. Topór wojenny został zakopany.

Za deklaracją o pojednaniu nie poszły kolejne. Nie wiemy więc czy pojednanie Thomasa i Dietera będzie miało jakiekolwiek muzyczne konsekwencje, czy ich kariery pozostaną od siebie niezależne. Z pewnością jednak wobec ostatnich wydarzeń (przełożenie premiery nowego singla Thomasa, rezygnacja Dietera ze współpracy z innymi wokalistami) pojawi się sporo spekulacji odnośnie ewentualnego powrotu Modern Talking.


Skomentuj informację na forum...


Dziś 30.05.2023
Kalendarium: premiera albumu Marka Medlocka "Cloud Dancer" (2008)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google