Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.04.2014

Thomas Anders: nowy singiel już wkrótce, nowy album jesieniąThomas AndersFani Thomasa Andersa mogą już cieszyć się na jego nowe piosenki. Pod koniec kwietnia w Rosji ma ukazać się nowy singiel, zaś jesienią możemy spodziewać się albumu. 

O swoich najbliższych planach Thomas poinformował w wywiadzie dla magazynu Primo. Obecnie pracuję nad albumem, który na rynku powinien pojawić się jesienią. Konkretów nie mogę jednak jeszcze przedstawić. Ponadto w Rosji pod koniec kwietnia wyjdzie singiel.

W wypadku singla nie powinniśmy raczej spodziewać się typowego wydawnictwa Maxi CD, a co najwyżej pliku do pobrania z sieci. Rosyjski rynek singlowy jest bowiem bardzo słabo rozwinięty, a i na świecie dominuje obecnie format digital download. Warto zauważyć, że 25 maja Thomas wystąpi w programie telewizji ZDF Fernsehengarten. Można więc przypuszczać, że zaprezentuje tam nowy utwór i że będzie on promowany również w krajach Europy Zachodniej.

Poprzedni album Thomasa Andersa nagran w Rosji - "Strong" - doczekał się milionowego nakładu, a piosenki z niego pochodzące (m.in. "Why Do You Cry" i "Stay With Me") były grane również podczas koncertów w naszym kraju.


Skomentuj informację na forum...

 


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google