Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
16.04.2014

Dieter Bohlen nie zamierza tworzyć piosenki dla zwycięzcy DSDS 2014Dieter BohlenDieter Bohlen oświadczył, że finaliści tegorocznej edycji Deutschland sucht den Superstar powinni przygotować swoje piosenki na własną rękę i nie zamierza pisać utworu dla zwycięzcy programu.

Zaledwie dwa razy w dziesięcioletniej historii DSDS zdarzyło się, że Dieter Bohlen nie był zaangażowany w tworzenie piosenki dla zwycięzcy show. Wedle wszelkiego prawdopodobieństwa tym razem też tak będzie. Podczas ostatniego odcinka Deutschland sucht den Superstar Dieter oświadczył, iż ma w planach inne zajęcia niż pisanie piosenek dla zwycięzcy DSDS, a zgodnie z hasłem "cała władza w ręce kandydatów" to oni powinni przygotować swoje piosenki.  

Niedawno ogłoszone zostało muzyczne rozstanie Dietera z Beatrice Egli, a na nowych płytach Semino Rossiego i Matthiasa Reima brak kompozycji jego kompozycji. Nie znamy dalszych planów co do współpracy z Andreą Berg, a to ona jest obecnie jedyną artystką, z którą współpraca Dietera zdaje się trwać.


Skomentuj informację na forum...

Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google