Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
10.04.2014

Dieter Bohlen kończy współpracę z Beatrice Egli i Matthiasem ReimemBeatrice Egli i Matthias ReimW zeszłym roku Dieter Bohlen nawiązał współpracę z kilkoma reprezentantami nurtu niemieckojęzycznych szlagierów. Dziś wiemy już, że dla Beatrice Egli i Matthiasa Reima okres współpracy z Dieterem wydaje się być zakończony.

O muzycznym rozstaniu ze zwyciężczynią zeszłorocznej edycji programu Deutschland sucht den Superstar jako pierwszy poinformował dziennik Bild na swojej stronie internetowej. Dieter skomentował decyzję lakonicznym komunikatem "Nie ma już chemii między Bea i mną i tym samym powinniśmy zaprzestać współpracy. Jestem dumny z odniesionego sukcesu, ale czasem lepiej jest powiedzieć sobie do widzenia gdy jest się na szczycie. Wierzę, że będę cieszył się teraz pracą z innymi artystami. Życzę jednak Bea wszystkiego dobrego w przyszłości". Niedawno ukazał się nowy singiel Beatrice Egli "Irgendwann" i można przypuszczać, że jest on ostatnim efektem współpracy wokalistki z Dieterem Bohlenem.

Zakończeniu współpracy z Matthiasem Reimem nie towarzyszyła tak głośna otoczka medialna. Wokalista ten wydaje 2 maja 2014 swój nowy album "Die leichtigkeit des Seins" i na liście autorów piosenek zabrakło tym razem Dietera Bohlena. Mimo to płyta może okazać się całkiem ciekawa dla jego fanów, jako że wśród producentów wymieniani są m.in. Luis Rodriguez, Amadeus Crotti i Thorsten Brötzmann, którzy niejednokrotnie wspomagali Bohlena w realizacji nagrań.


Skomentuj informację na forum...

 

 


Dziś 25.05.2022
Kalendarium: premiera albumu Daniele Negroniego "Crazy" i singla "Absolutely Right" (2012)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google