Modern Talking.pl - strona główna
Nasze materiały wideo | Kontakt
14.01.2014

Milion sprzedanych egzemplarzy albumu StrongThomas Anders - StrongThomas Andersa za pośrednictwem Twittera przekazał informację, że sprzedaż jego solowego albumu "Strong" przekroczyła liczbę miliona egzemplarzy.

Płyta ta została wydana w 2010 roku w Rosji i zdecydowana większość egzemplarzy sprzedała się właśnie na tamtejszym rynku. W Europie Zachodniej i Środkowej premiera "Strong" nastąpiła ze znacznym opóźnieniem czasowym i jedynie w wersji elektronicznej. Niezwykle wysoka sprzedaż była możliwa do osiągnięcia m.in. dzięki niespotykanej wcześniej dystrybucji poprzez katalogi sieci Oriflame w niezwykle niskiej w porównaniu do standardowych albumów cenie.

"Strong" jest zdecydowanie największym solowym sukcesem komercyjnym Thomasa Andersa i do dziś pozostaje jego ostatnim popowym albumem wydanym pod własnym nazwiskiem. Do utworów z albumu zrealizowano dwa wyskobudżetowe teledyski - "Why Do You Cry" i "Stay With Me".


Skomentuj informację na forum...

 

 


Dziś 25.01.2021
Kalendarium: urodziny Roya Blacka (1943 - Gerhard Höllerich) i Nathalie Tineo (1982), premiera singla Modern Talking "You Are Not Alone" (1999) oraz albumu Matthiasa Reim "Unendlich" (2013)Który z nowych remiksów na albumie "30" jest najlepszy?

Just We Two (Mona Lisa) - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Single Mix
Give Me Peace On Earth - New Hit Version
Just Like An Angel - New Hit Version
You're The Lady Of My Heart - New Hit Version
Brother Louie - Bassflow 3.0 Extended Mix
Żaden z nich nie jest dobry
2001 - 2012 ModernTalking.pl
Google